V EXTRALIZE SE FANDÍ HLASITOSTÍ TAKŘKA 120 DECIBELŮ

Jako u startujícího letadla si mohou připadat hokejisté na některých extraligových stadionech během letošního play off. Právě tak hlasitě totiž dokážou fandit hokejoví příznivci. Partner extraligy Radegast vyslal na všechny stadiony, které letos zažily čtvrtfinále play off, měřiče s hlukoměrem. Absolutně nejhlasitější byli příznivci HC Vítkovice Steel, kteří rozhodující gól v prodloužení proti PSG Zlín oslavili hlasitostí 119,3 decibelů. Těšit se tak mohou nejen na titul „Nejhlasitější fanoušci play off", ale také na odměnu v podobě 1193 správně hořkých piv Radegast.

Družstvo mužů letos obsadilo 4. místo v Extralize a 6. místo na MČR družstev

Po tučných letech skončilo letos naše družstvo mužů poprvé pod stupni vítězů. V Česká spořitelna Extralize jsme obsadili 4. místo a v neoficiálním finále, kterým je Mistrovství ČR družstev, jsme skončili šestí. Na první pohled se to jeví jako neúspěch,

FANDI S KAJOTEM MS V LEDNÍM HOKEJI 2023

Sledujte live zápasy v KAJOT INTACTO. Každý gól vstřelený naší reprezentací se rovná extra kreditu do hry! Více se dozvíte u obsluhy KAJOT INTACTO. Pravidla soutěže zde. Příspěvek FANDI S KAJOTEM MS V LEDNÍM HOKEJI 2023 pochází z KAJOT INTACTO

Nový rok v Brně přivítalo takřka 250 cyklistů

Téměř jarní počasí provázelo natěšený peloton […] Príspevok Nový rok v Brně přivítalo takřka 250 cyklistů zobrazený najskôr TJ FAVORIT BRNO.

Česká spořitelna atletická extraliga 2013 - propozice a info

V letošním roce se v extralize bude soutěžit podle mírně upraveného systému. Budou pouze dvě kola, z toho první klasické-společné (18.5. Kladno) a druhé kolo bude sestávat ze 7 vybraných mítinků. První z nich se koná 8.5. v Olomouci. Dráhové MČR se již do

V sobotu se rozhodne na pražské Julisce o Mistru ČR družstev

V sobotu 17.září vyvrcholí domácí klubové soutěže Mistrovstvím ČR, které bude hostit stánek Dukly Praha - Juliska. Po vítězství v extralize se naše družstvo mužů pokusí obhájit tituly z let 2008, 2009, 2010 a prodloužit nepřerušenou sérii. Očekává se vyro