V Jesenickém Zimním triatlonu exceloval biker Marek Rauchfuss

V sobotu 4.3.2017 Kilpi triatlon team uspořádal po roční pauze už šestý ročník Jesenického Zimního triatlonu, který se jel jako Mistrovství České a Slovenské Republiky. Na startu v Karlově studánce vstříc Kurzovnímu hotelu vyrazilo více než 70 jednotlivců a 9 štafet . Pro ty co neví, jede se neustále do kopce, neustále plný plyn.

10. ročník Bike Čeladná ovládl Marek Rauchfuss

Závody na 50 i 30 kilometrů nabídl jubilejní 10. ročník HSF System Bike Čeladná. Rodiny s dětmi se mohly projet v rámci Family jízdy na dvacetikilometrové trati. V areálu místní ZŠ mezi sebou poměřily síly také děti. Hlavní závod s přehledem vyhrál Marek

Marek Rauchfuss obhájil na Bike Čeladná titul

HSF System Bike Čeladná letos doprovázelo tropické počasí. V hlavním závodě se s padesátikilometrovou tratí nejlépe vypořádal Marek Rauchfuss, který obhájil prvenství z loňského ročníku. Mezi ženami byla nejrychlejší Tereza Tvarůžková. Rekreační jezdci me

Erbenová je vicemistryní Evropy v zimním triatlonu!

Česká reprezentantka Helena Erbenová se v estonském Tartu stala vicemistryní Evropy v zimním triatlonu. Loňské prvenství se jí sice obhájit nepodařilo, ale i tak je druhé místo dalším skvělým úspěchem českého triatlonu. Šampionkou se stala Norka Borghild

Český pohár v zimním triatlonu pokračoval v Praze

Pavel Jindra a Dana Chaloupková vyhráli druhý závod Českého poháru v zimním triatlonu. Na dostihovém závodišti v pražské Chuchli se jel duatlon a právě v kombinaci běhu a lyžování byli výše zmínění sportovci nejlepší.

ČP v zimním triatlonu patřil Erbenové a Jindrovi

Ve sportovním areálu Břízky v Jablonci nad Nisou odstartovala závodem Českého poháru v zimním triatlonu Czechtriseries 2013. Z vítězství se podle očekávání radovali favorité a nejlepší zástupci zimní formy triatlonu v Česku Helena Erbenová a Pavel Jindra.