V Kunštátě se rozhodovalo až v poslední sekci

Po vážně dlouhé pauze, způsobené současnou situací, bylo konečně svoleno k prvním závodům sezóny. Ty se odehrály o víkendu 8. – 9. srpna 2020 a to v Kunštátě. Všichni byli natěšení a nemohli se dočkat toho, až zase začne ten dobře známý maraton sekcí, nervů, plánů a hlavně zábavy. I v současné situaci se posádky sešli v naší běžné sestavě 4 závodních aut. Ráno po rozpravě se rozjeli do sekcí a jako je u nás ve skupině obvyklé, začal nemilosrdný hon na body. Pamatujte []

Po osmi letech se jelo znovu v Jihlavě a rozhodovalo se o titul!

Na začátku měsíce října (4. a 5. 10. 2014) se jel poslední závod letošní sezóny, na kterém se rozhodovalo o letošním mistrovi v kategorii S2. Závod byl navíc významný tím, že se jelo po 8 letech opět v Jihlavě, kde se truck trial již jezdil. Jak však dopa

Nová videa v sekci MMCS

Byla přidána nová videa do sekce MMCS. Všem tvůrcům i účastníkům tímto děkuji. KW Článek Nová videa v sekci MMCS se nejdříve objevil na WORLD MUSADO® ASSOCIATION.

Třetí místo ze závodu v Černuci

Ve dnech 27. 28.6. 2015 se konal další, v pořadí již čtvrtý závod, Českého Truck Trialu. Závod, který pro naší posádku znamenal druhé zapojení do letošní sezóny, se pořádal v pískovně v Černuci u Velvar a kromě změny ve složení naší posádky přinesl i mno

Truck Trial Kadaň 2014 rekapitulace

V polovině měsíce červen se konal třetí závod Českého Truck Trialu. Závod byl pořádán v nové lokalitě u Kadaně, konkrétně v lomu Milukovice. Naše posádka od začátku závodu bojovala o první místo a celý průběh závodů byl napjatý od první až po poslední sek