V USA DO ZÁVODU VYSTARTUJE PRVNÍ VETTEL

Sebastian Vettel, pilot stáje Red Bull, pokračuje v dominantních výkonech. Na zbrusu novém Okruhu Amerik si vysloužil již 36. pole position v kariéře, přičemž závod bude jeho stým. Vettel byl nejrychlejší i ve všech třech volných trénincích. Pro první místo na roštu mu stačilo zajet čas o hodnotě 1:35.657. Kromě středních pneu byla pro víkend v Americe nominována také tvrdá směs P Zero Stříbrná.

VETTEL SI V MALAJSII DOJEL PRO VÍTĚZSTVÍ

Pilot Red Bullu Sebastian Vettel po nervy drásající bitvě s kolegou Markem Webberem získal své první vítězství v sezoně. Oba jezdci v průběhu závodu nasadili hned tři různé směsi Pirelli. Každý ovšem směsi hladkých pneumatik využíval v jinou dobu.

VETTEL ZVOLIL SPRÁVNOU STRATEGII A STAL SE MISTREM SVĚTA

Pilot Red Bullu Sebastian Vettel se díky vítězství ve Velké ceně Indie stal nejmladším čtyřnásobným mistrem světa. Je teprve čtvrtým závodníkem, kterému se podařilo nasbírat alespoň čtyři tituly. Tři z nich pak nasbíral s pneumatikami Pirelli. Vettel ovlá

VETTEL VÍTĚZÍ I POD REFLEKTORY V ABU DHABÍ

Pilot Red Bullu a novopečený mistr světa Sebastian Vettel vyhrál i Velkou cenu Abú Dhabí. Startoval na měkké směsi P Zero Žlutá a v průběhu závodu dvakrát přezul na středně tvrdé pneu P Zero Bílá.

GP Singapore - NEJDELŠÍ ZÁVOD F1 ROKU

Po napínavých soubojích od zhasnutí červených světel po odmávání šachovnicovou vlajkou si pilot Red Bullu Sebastian Vettel připsal druhé vítězství v sezoně. Pomohla mu k tomu strategie dvou zastávek v boxech. Vettel byl na startu třetí. Začínal na supermě

VSADÍ TÝMY V ZÁVODĚ JEN NA JEDNU ZASTÁVKU?

Pilot Red Bullu Sebastian Vettel pokračuje v perfektně rozjetém víkendu. Čas 1:25.283 mu stačil k zisku pětatřicáté pole position kariéry (a páté v této sezoně). Vettel byl první na konci všech jízd, které se v dosavadním průběhu víkendu na okruhu Buddh o