VSADÍ TÝMY V ZÁVODĚ JEN NA JEDNU ZASTÁVKU?

Pilot Red Bullu Sebastian Vettel pokračuje v perfektně rozjetém víkendu. Čas 1:25.283 mu stačil k zisku pětatřicáté pole position kariéry (a páté v této sezoně). Vettel byl první na konci všech jízd, které se v dosavadním průběhu víkendu na okruhu Buddh odjely.

Cyklotrophy 2024

V neděli 9. 6. 2024 od 12:30 (začátek registrace) nás čeká již 9. ročník Cyklotrophy - dobrodružný, sportovní a zábavný cyklistický závod pro 2-4 členné týmy (minimálně 1 člen musí být pod 15 let a min. jeden nad 18 let). Tentokrát se vypravíme do deštiv

Winter Trial bude mít zastávku na mosteckém polygonu

Mezinárodní dálková rally veteránských vozidel The Winter Trial 2017 bude mít po několika letech znovu zastávku také na mosteckém autodromu. Necelých 60 posádek v úterý 24. ledna mezi 10:30 a 11:30 hodin absolvuje jeden z náročných testů pravidelnosti na

Jak se fotí Red Bull Air Race

Závody Red Bull Air Race nejsou náročné jen pro piloty a jejich týmy. Jsou náročné i pro fotografy, jejichž cílem jsou perfektní reportážní a sportovní úlovky. Své o tom rozhodně víme s Martinem. Společně jsme v loňském roce na vlastní kůži zažili fotogra

Tomáš Svoboda opět zářil na světovém poli sprinttriatlonu.

Ve dvou víkendech dvě medaile. Nejdřív bronz v závodě na Mauriciu, teď stříbro na ATU Sharm El Seikh, závodě Afrického poháru a Pan Arabského šampionátu. Na vítězného Maďara Tarnaie chybělo Tomášovi Svobodovi v sobotu 2. dubna pouhých osm vteřin.

Frintová zazářila na Světovém poháru

Česká triatlonistka Vendula Frintová i v Turecku v závodě Světového poháru potvrdila, že letošní sezona ji zastihnula v dobré formě. Ve městě Alanya doběhla na druhá. V závodě mužů skončil nejlépe Přemysl Švarc na 13. místě.