Vápenka vynuloval Žraloky, Sparta v Holešovicích slavila tři body

Třetí kolo České sledge hokejové ligy mělo pro sparťany velký význam. Poprvé se totiž představili před svým publikem, a navíc v pražských Holešovicích. Domácí trpělivě čekali na gólové příležitosti, které také přišly. V první třetině rozvlnil karlovarskou síť Jiří Raul a ve třetí třetině přidal pojistku forvard Jan Frolík. Sparťanský gólman Vápenka dokázal vynulovat všechny karlovarské střelce, a Sparta si tak i díky jeho zásluze připsala první tříbodovou výhru v sezóně za výhru 2:0. Pražané se tak posunuli v tabulce na čtvrtou pozici, v neděli 22. října hostí od 16:15 hodin v Neratovicích poslední Litvínov.

Domácí víkend za šest bodů naplnil představy. Sparta se drží v kontaktu s popředím tabulky

Tým HC Sparta Praha sledge hokej v úvodních dvou zápasech sezóny na domácím ledě neztratil ani bod. Nejprve v sobotu Pražané srazili do kolen karlovarské Žraloky 2:0, načež splnili povinnost proti poslednímu Litvínovu poměrem 10:0. Sparta se tak udržela v

Zázrak na ledě! Sparta dobyla zlínský hrad, obrat dokonala v nájezdech

Sledge hokejistům pražské Sparty se povedl zázrak. Ve Zlíně dokázali navázat na svou výhru z listopadu 2014, která byla pro všechny na ledě LAPPu do dnešního dne poslední. Sparta sice již v 10. minutě prohrávala o dvě branky, ovšem z minimum následně doká

Sparta nezastavila ofenzivní sílu Zlína, na Moravu putují všechny body

Sledge hokejisté pražské Sparty nedokázali v 5. kole E. P. C. Management České sledge hokejové ligy bodovat s mitrovským Zlínem. Ofenzivní síla LAPPu domácí obranou, které chyběl Jan Zapletal, dokázala hned v úvodní třetině udeřit třikrát. Ačkoli Pražané

Sparta stoupá tabulkou vzhůru, deseti góly doma porazila Litvínov

Sledge hokejisté Sparty Praha stoupají ligovou tabulkou vzhůru. Ve 4. kole E. P. C. Management České sledge hokejové ligy na domácím ledě porazili poslední Litvínov vysoko 10:0 a zapsali tak šestibodový víkend poté, co v sobotou zvládli i duel s Karlovými

Sparta na jeden Zapletalův gól porazila Olomouc

Sledge hokejisté pražské Sparty vyhráli ve 12. kole E. P. C. Management České sledge hokejové ligy nad Olomoucí na jediný Zapletalův gól ze šesté minuty 1:0. Gólově chudý zápas byl značně vyrovnaný, brankář Vápenka však zavřel svou klec a připsal si čtvrt