Ve čtvrtfinále poháru se Slováckem

Bohemka už zná svého soupeře v dalším kole MOL Cupu.

Draci zvítězili v evropském Poháru CEB

Draci Brno zvítězili v Evropském basebalovém poháru a vybojovali tak pro Českou republiku místo v Poháru Mistrů. Již před začátkem turnaje hlásil současný mistr republiky, že chce bojovat o vítězství. Také složení týmů letošního poháru CEB je pasovalo do

Čeští lvi vybojovali postup do čtvrtfinále ME!

Český národní tým dokázal na mistrovství Evropy napsat neskutečný osmifinálový příběh! V Ostravar Aréně se proti svěřencům Jiřího Nováka v pondělí postavili francouzští olympijští vítězové, čeští lvi se jich ale nezalekli. Za velikou bitvou s fantastickou

Brno hostí Český pohár a Evropský pohár juniorů v triatlonu

V sobotu 24. května bude Brno patřit triatlonistům. Koná se tam tradiční závod EKOL SUPERPRESTIGE 2014, který je druhým dílem Českého poháru v olympijském triatlonu, je součástí Slovenského poháru a zároveň má i statut Evropského poháru juniorů. Nejzvučně

Prachatice přivítají přes 200 triatletů z 24 zemí světa!

Město Prachatice bude 4. srpna hostit závod s názvem Xterra Czech 2012. Tento prestižní mezinárodní podnik je součástí Světového poháru Xterra, Evropského poháru Xterra, je pátým dílem seriálu Českého poháru Xterra a v neposlední řadě je také kvalifikační

Frintová s Linduškou v Brně ovládli závod ČP

Brno hostilo druhý díl Českého poháru v olympijském triatlonu a 22. ročník závodu s názvem EKOL SUPERPRESTIGE 2014 byl i Evropským pohárem juniorů a spadal i do Slovenského poháru. Závod Českého poháru ovládli Vendula Frintová a mladík František Linduška.