Vítězství pro Team Bleekemolen SEAT v Hankook 24H SILVERSTONE

Tým Bleekemolen SEAT Leon TCR V2 SEQ (#100, Sebastiaan Bleekemolen/Melvin de Groot/Rob Smith/Rene Steenmetz) zvítězil v Hankook 24H SILVERSTONE, úvodním kole letošního ročníku 24H ENDURANCE SERIES TOURING Car. V loňském roce nizozemský tým 19 hodin vedl závod, ale pak musel odstoupit kvůli poruše motoru. Tentokrát však tým Bleekemolen zůstal mimo nebezpečí. Rene Steenmetz uviděl šachovnicovou vlajku po 549 kolech na okruhu dlouhém 5.901 kilometr. Vítězný tým absolvoval v závodě 3.239,65 kilometrů.

Série 24H pokračovala na Hockenheimringu

Tým Haegeli by T2 Racing si dojel získal první vítězství v seriálu 24H by Hankook po skvělé jízdě v závodě Hankook 12H HOCKENHEIMRING před svými soupeři MiddleCap racing with Scuderia Praha a Leipert Motorsport.

Scuderia Praha zvítězil v Hankook 24h PORTIMAO

Bohemia Energy Racing tým Scuderia Praha Ferrari 488 GT3 (#11, Jiří Písařík / Josef Král / Matteo Malucelli) zvítězili na Hankook 24h PORTIMAO již druhý rok po sobě. Na Autódromo Internacional Algarve dovedl Jiří Písařík Ferrari do cíle po 586 kolech a sl

Buggyra Racing má stříbro v kategorii GT4

Haas RT si zajistil své první vítězství v seriálu 24H powered by Hankook při svém třetím startu na Hankook 12H MUGELLO, který se konal minulý víkend. Audi R8 LMS GT3 EVO II (#21, Mathieu Detry / Stéphane Perrin / Frédéric Vervisch) debutovalo v 24H SERIES

Scuderia Praha vítězný v Hankook 12H Navarra

Tým Bohemia Energy Racing Scuderia Praha s Ferrari 488 GT3 (#11, Jiří Písařík/Josef Král/Matteo Malucelli) vyhrál závod Hankook 12 Navarra. Pilot Matteo Malucelli dokončil závod po ujetí 387 kol, tj. 3.933 km Circuito de Navarra v severním Španělsku. Pro

Vítězství z Barcelony si odvezl tým Herberth Motorsport

Porsche 911 GT3 R (#911, Daniel Allemann/Ralf Bohn/Matt Campbell/Alfred Renauer) týmu Herberth Motorsport zvítězilo v 20. podniku Hankook 24h Barcelona. Je to jeho druhé vítězství v letošní sérii 24h powered by Hankook. Daniel Allemann dovezl #911 Porsch