Výsledky z turnaje stolního tenisu v Mikulovicích

SPORT Javorník MTB Rychlebská Rychlebský šneček MTB Memoriál Radka Menzela MTB Rychlebská 30 Oddíly Volejbal Jumping Jóga Tenis Stolní tenis Horolezecký oddíl Relax fotbálek Posilovna Haken Kondiční cvičení Rodiče s dětmi Veteránský fotbálek a florbal Florbal Freedance MTB Rychlebská O spolku Kontakt Archiv Menu SPORT Javorník MTB Rychlebská Rychlebský šneček MTB Memoriál Radka Menzela MTB Rychlebská 30 Oddíly Volejbal Jumping Jóga Tenis Stolní tenis Horolezecký oddíl Relax fotbálek Posilovna Haken Kondiční cvičení Rodiče s dětmi Veteránský fotbálek a florbal Florbal Freedance MTB Rychlebská O spolku Kontakt Archiv Stolní tenisový turnaj v Mikulovicích přinesl vzrušující souboje a vítěze z řad našich mladých talentovaných hráčů Mikulovice, 22. října 2023 – V sobotu se v Mikulovicích odehrál první Regionální bodovací turnaj mládeže ve stolním tenise, který přilákal 18 nadšených hráčů a hráček. Soutěž byla rozdělena do dvou výkonnostních skupin – Divize A a Divize B. V první divizi se střetlo 6 hráčů, zatímco v druhé divizi se utkalo 12 hráčů, a z nichž první tři místa obsadili hráči z oddílu stolního tenisu SPORT Javornik pod vedením trenéra Josefa Pokorného.Vítězové v Divizi B:Duong David (SPORT Javorník)Pavel Štěpán (SPORT Javorník)Zykmund Ondřej (SPORT Javorník)Ostatní hráči ze SPORT Javornik, kteří se umístili v této divizi, jsou: 4. místo Pliska Jaromír, 6. místo Hrabáček Alex, 7. místo Hrabáčková Andrea.Celý tým se tak může pyšnit výbornými výsledky, které zaznamenal ve velmi silnékonkurenci Divize B.Nejvyšší metu však dosáhli reprezentanti TJ Sport Mikulovice, kteří si odnesli celkové vítězství v turnaji. První místo obsadil Wiktor Wozniak, na druhém místě se umístil John Radek a třetí příčku obsadil Gvizd David.Celý turnaj byl plný napínavých momentů a bojů na vysoké úrovni. Mladí hráči předvedli své dovednosti a vášeň pro stolní tenis, což je příslibem i na výborné umístění i na budoucích turnajích.Pořadatelé děkovali všem účastníkům za jejich fair play a sportovní duch. Těšíme se na další podobné události, které podporují rozvoj stolního tenisu mezi mladými talentovanými hráči v našem regionu. SPORT Javorník MTB Rychlebská Oddíly O spolku Kontakt Archív SPORT Javorník MTB Rychlebská Oddíly O spolku Kontakt Archív Web vytvořil wwww.vyrobimweb.cz SPORT Javorník, z. s.ul. Míru 48279070 Javorníkemail: [email protected] IČO: 03916341DIČ: CZ03916341Sberbank CZ, a. s. 4200572984/6800

X. ročník turnaje ve stolním tenisu

Klub stolního tenisu Kunštát zve hráče okresních soutěží Blanenska na turnaj ve stolním tenise

Fotky z turnaje na Strahově

Pravidelně jezdíme s dětmi na turnaje. Ne vždy máme z turnaje i fotky. Z dnešního turnaje na Strahově je však máme :). Holky si turnaj užily a výborně reprezentovaly Beach školu! Příspěvek Fotky z turnaje na Strahově pochází z Beach škola Plzeň

Skvělé výkony na Akademickém mistrovství ČR v tenisu. Přilákalo i medailisty Světových univerzitních her

Akademickými mistry se stali ve dvouhře Patrik Homola z domácí Vysoké školy báňské-Technické univerzity v Ostravě, ve čtyřhře Jan Jermář z Ostravské univerzity s Adamem Jurajdou z Univerzity Palackého v Olomouci. Tereza Vajsejtlová z Univerzity Karlovy do