Windypoint Regata a pozvánka na tradiční Lipenský týden

O víkendu 27.–28. června proběhl v Černé v Pošumaví v YC Lískovec pohárový závod RS tříd za účasti 7 lodí RS Aero, 5 lodí RS Vareo a 16 lodí RS 700. Windypoint Regata se nesla jako každý rok v přátelské atmosféře, závodníci i tým rozhodčích si pomáhali na břehu i na vodě, na protesty nebylo ani pomyšlení. Počasí všechny odměnilo v sobotu výborným větrem a pěti rozjížďkami, vítr místy zesiloval až na 10 m/s. V neděli se v o něco slabším větru ujely dvě další rozjížďky. Intenzivní vítr a slunce a možná i jarní přestávka v závodech způsobila takové vyčerpání závodníků, že večerní program v sobotu prakticky skončil dřív, než začal. Celkově oproti minulým rokům se dalo pozorovat zhuštění závodního pole, které vypovídá o tom, že závodníci RS tříd na sobě pilně pracují.

Jakub Halouzka potřetí v řadě mistrem ČR ve třídě Laser Radial

Na Nových Mlýnech se od 6. do 8. května jela tradiční M.B. Keramika Pálavská regata, které se letos zúčastnilo 128 závodníků jednoposádkových lodních tříd. Pro všechny třídy šlo o tradiční mezinárodní závod s kvalitním dobrým obsazením zařazený do Poháru

Poslední velká jachtařská regata před olympiádou

Největší německá regata skončila v neděli 26. června medailovými rozjížďkami olympijských tříd. V poslední velké regatě před olympiádou se do finále probojoval pouze Ondřej Teplý ve třídě Finn. Bohužel ve finálové jízdě zaznamenal předčasný start, takže s

Kieler Woche 2017 skončilo

Největší německá regata – Kieler Woche – skončila posledními rozjížďkami v neděli 25. června. Pro paralympijské třídy byla regata zároveň mistrovstvím světa. Daniel Bína skvěle začal, když ve slabém větru během prvního dne závodění jel skvěle a vedl průbě

POZVÁNKA NA TRADIČNÍ VÁNOČNÍ JARMARK

Srdečně Vás zveme 15. 12. 2022, kdy se od 14.30 do 17.00 koná tradiční školní VÁNOČNÍ JARMARK v budově ZŠ 30. dubna 20.

Olympijská regata skončila, vítězství uhájili favorité

Olympijská regata, stejně jako ostatní disciplíny čtyřdenních bojů na letní olympiádě dětí a mládeže na brněnských sportovištích ve středu odpoledne skončily. Večer po slavnostním zakončení a posledním medailovém ceremoniálu před Podnikatelskou fakultou v