Z Horní Suché jsme si odvezli pouze jeden bod

V sobotu 21. listopadu jsme vyrazili na dvojutk n do zasněžen Horn Such . Prvn z pas jsme se s lehk m zpožděn m (kvůli patn dopravn situaci) postavili proti dom c Such . Nečekalo n s nic jednoduch ho, v soupeřově t mu figuruj hr či, kteř pravidelně nastupuj za divizn A-t m. Do utk n jsme vstoupili dobře, vyslali jsme p r střel na branku soupeře a v zadu hr li zodpovědně. Po patn rozhr vce obr nců Such , se m čku zmocnil Andrzej a střelou z otočky překonal Funioka. Hr lo se v tempu a k viděn bylo dostatek g lov ch přiležitost na obou stran ch. V des te minutě, tentokr t po chybn rozhr vce z na strany, se k m čku dostal Ma urka, kter nabil Tychtlovi a Roman byl na tuhle střelu kr tk . Prvn třetina skončila 1:1 V druh č sti jsme pokračovali v aktivn hře a snaze překlopit z pas na na stranu. Such byla silněj na m čku, my jsme se snažili zužitkovat proti toky. V prostředn č sti jsme se branky nedočkali. V posledn třetině jsme si zahr li přesilovou hru, kter k na smůle ke změně sk re nevedla. Dobře chytaj c Ka k i Funiok drželi nerozhodn stav. Z věr z pasu zvrat nepřinesl a tak jsme si se Suchou po rem ze 1:1, spravedlivě rozdělili po bodu. Druh duel n s čekal pro n s nov soupeř a to FBC PIRATES OSTRAVA B. V prvn ch minut ch jsme mohli j t do veden . Střely z na ch hol v ak končili v n ruč ostravsk ho Kolowrata nebo v s t za brankou. Ve čtvrt minutě se veden ujal soupeř. Snaha o vyrovn n pramenilav dal obdržen g l. Stav 0:2 v ak platil jen chvilku. Pět vteřin po buly, se p skal voln der u mantilenu. Střela Andrzeje golf kem z rozehr vky zaplula do ibenice branky soupeře a stav byl 1:2. Tři minuty na to jsme dostali v hodu přesilov hry, kterou jsme si přenesli do druh třetiny. Z přesilov hry jsme nevytěžili potřebnou branku ke srovn n sk re a to byl dle m ho zlomov moment z pasu, protože jsme o p r minut později li do čtyř, soupeř svou přesilovku zužitkoval a odskočil na rozd l dvou branek. Ke konci druh č sti, n m soupeř nab dl dal přesilovou hru a my mohli sniacute;žit dvoubrankov manko. Tak se bohužel nestalo, platil stav 1:3. Ve třic t minutě soupeř proměnil dal ze sv ch anc , frustrace byla vidět na každ m z n s. Zahozena florbalka Andrzeje, vedla k osobn mu trestu na 2+10. Do konce zb valo est minut. Soupeř si do n s je tě dvakr t p chnul v podobě dvou inkasovan ch branek. Konečn stav 1:6 pro Pir ty, byl po na em tragick m v konu a neproměněn ch anc ch vstyčen m prstem pro dal utk n sez ny.

Repair šampon

Regenerační šampon pro poškozené a suché vlasy. I suché, křehké, matné a nevýrazné vlasy budou díky Repair šamponu znovu oslňovat pružností, hebkostí a zářivým vzhledem. Vitamin B5 jim dodá potřebnou hydrataci a pěsticí formule se postará o vidite

Rodinná zahrada v Praze, Prokopské údolí

Zahrada je rozprostřená ve svahu, proto jsme zde realizovali dvě velké nasucho stavěné kamenné zdi, doplněné o kamenné vyvýšené záhony na zeleninu a bylinkovou spirálu. Na zahradu jsme vysázeli několik stovek trvalek a doplnili jsme stávající dřeviny o ži

Zahrada u fořtovny, Pacovsko

Pro zákazníky, kteří předtím žili dlouhodobě ve Skotsku, jsme navrhli a realizovali zahradu s některými netradičními prvky. Jedním z nich je například potager, což je bylinkovo-zeleninová zahrádka, která má zároveň působit okrasně.  zde bylo zvoleno posez

New Zealand - Fragrifert Parfumeur

Vážení přátelé, přidali jsme jeden kratší příspěvek o tom, jak jeden starší pán s bílými vlasy a knírem vyrábí parfémy. A jde vidět, že to dělá opravdu s láskou :))

Zahradnická soutěž o knihy Květiny pro suché zahrady od nakladatelství Grada

Po celý letošní rok soutěžíme s nakladatelstvím Grada o krásné knihy s tématem zahrady. Nenechte si proto ujít žádné vydání, v každém vás totiž čeká jiná inspirativní kniha. Soutěžíme vždy na našem webu www.ceskyrajvakci.cz a soutěž je vyhlášena vždy v ak