Z posledních utkání roku 2022 jsme vytěžili pouze bod

T den před tědr m dnem jsme vyrazili na posledn dvojutk n roku 2022 do Budi ova nad Budi ovkou, kter je pro vět inu t mu nejvzd leněj destinac kde tuto sez nu hrajeme. Cesta nebyla m sty jednoduch , jelikož nasněžilo v c sněhu, než b v v posledn ch letech zvykem. Byli jsme r di, že jsme se ve zdrav v ichni včas se li a byli připraveni nastoupit k prvn mu utk n . Utk n proti soupeři z Hluč na jsme začali dobře, dařilo se n m dost vat do g lov ch př ležitost a aktivně br nit. Hned v prvn ch minut ch jsme ubr nili oslaben a vstřelili branku. Po nahr vce Andrzeje, byl Vojta s m před str žcem soupeřovy branky a kuriozn m způsobem v p du otevřel g lov čet. vodem des t minuty jsme opět hr li ve čtyřech. Přesilovka Hluč na netrvala ani půl minuty a po faulu jejich hr če se hr lo čtyři na čtyři. V ce m sta na hři ti, přin elo v ce brankov ch př ležitost . Čtyři vteřiny před koncem trestu hluč nsk ho hr če jsme zv ili na dva nula z florbalky Kuby, kter mu asistoval kapit n Martin. V vodu druh č sti jsme opět br nili přesilovku soupeře. Bohužel v tomhle př padě už po dvaceti vteřin ch Hluč n sn žil na 2:1 z na eho pohledu. Hra se přel vala ze strany na stranu, my jsme se hnali dopředu stylem proti toků, soupeř kombinoval na na půlce. V osmn ct minutě z voln ho deru hluč nsk Pl ček trefil přesně a stav byl nerozhodn . Z věrem třetiny jsme li opět do čtyř, ale změnu sk re jsme nedopustili. Jako přes kop r k se na zač tku třetiny opět vylučovalo, tentokr t jsme hr li přesilovku my. Svou druhou branku využil přesilovku Kuba a poslal n s do veden 3:2, bohužel veden jsme si dlouho neužili, i přes to, že jsme měli př ležitosti na to abychom soupeři odskočili. Hlučinsk Hanzal bez asistence opět srovnal sk re a do konce zb valo necel ch est minut. Skvěle funguj c obrann dvojice s Romanem v brankovi ti držely vyrovnan stav i přes nadějn ance soupeře. Minutu před koncem kompletoval hattrick Kuba a poslal n s opět do veden . Měli jsme nakročeno k pln mu zisku bodů, ale pochybělo kousek těst v kombinaci se soustředěnost . Hluč n znovu z voln ho deru skvěle sehr l akci na dvě přihr vky a Tyleček to měl do pr zdn br ny jednoduch . Po dobr m v konu, kdy jsme sahali po třech bodech, nakonec bereme za rem zu 4:4 pouze jeden. Dvou a půl hodinovou pauzu mezi z pasy jsme využili k odpočinku, n v těvě m stn ch potravin a sledov n m ostatn ch utk n . Na m druh m soupeřem byli Rafani Ostrava, kteř nastoupili v oslaben sestavě, když jeden z hr čů obdržel v minul m z pase červenou kartu. Ospalej zač tek přeru ila branka soupeře. Rychlou odpověď na lo duo Martinů, kteř vyrovnali na 1:1. V čase 3:13 n s poslala do veden přesn střela Franty, kter mu přihr l jeho bratr Dan. Z pas pokračoval v pomalej m tempu, nouze o brankov př ležitosti v ak nebyla. Veden jsme drželi do sedm minuty. Soupeři se podařilo vyrovnat a stav 2:2 platil do konce prvn č sti. Prvn polovina druh třetiny nenab dla nic extra zaj mav ho. Sk re se měnilo v průběhu čtyř minut čtyři kr t. Tři rychl g ly Rafanů, byly jako přes kop r k. R zem jsme prohr vali o tři branky, takto jsme si průběh utk n rozhodně nepředstavovali. Pět vteřin před sir nou se prosadil Franta, po asistenci Dana a sn žil na rozd l dvou branek. O pauze jsme se navz jem nahecovali a shodli se, že je tě neskl d me zbraně a jdeme bojovat. V druh minutě třet třetiny se n m podařilo sn žit na 4:5. ance na vyrovn n byly nadějn , zvonily i tyčky. Soupeř v ak ance proměňoval a opět odskočil. Ve třic t čtvrt minutě vykřesal naději Vojta, kter po rozehran standartce přesně trefil. Minutu před koncem jsme dostali v hodu přesilovky, tak jsme to zkusili v esti proti čtyřem. Vyrovn vac branku jsme bohužel nevstřelili a nejtěsněj m možn m v sledkem jsme zůstali bez bodů. Na světeln tabuli sv tilo sk re 5:6 v prospěch Rafanů a my si je tě cvakli t movou fotku a vydali se na zp tečn cestu.

U13: Turnaj v Praze

Mladší žáci vyjeli měřit síly na turnaj v Praze na hřiště aktuálních mistrů extraligy Kert Park. Turnaj komentuje trenér Albert Löffler: Silnějším soupeřům, než na které jsme zvyklí, jsme vzdorovali a hráli herně vyrovnané partie. První dva ze tří zápasů

Sportovat už spolu LETOS nebudem, ale budeme SLAVIT – SILVESTR 2022!

Zadky už máme otlačené, kola snad umytá a možná i uložená k zimnímu spánku. ANO! Poslední letošní sportovní kurz skončil, snědli jsme upečené prase, zamáčkli slzu a přemýšlíme, kdy se uvidíme příště. A kdy že se příště uvidíme? Moc rádi vás všechny uvid

Aktuální a odborné webináře

Pro JARO 2022 jsme připravili sadu webinářů, které reflektují aktuální témata eGovernmentu a samosprávy. Na co se můžete těšit? Portál občana 2022, zcela inovativní řešení - 10. 03. 2022 v 09:00 Webinář pro rozhodovací proces obcí - 17. 03. 2022 v 13

Přátelské utkání

Dnes jsme měli na programu př telsk utk n proti FBC Bazinga Ostrava. Zač tek byl vyrovnan a byli jsme rovnocen m soupeřem, bohužel jsme později dojeli na neproměněn ance a chyby v rozehr vce, soupeř vedl 0:4. Hra se přel vala ze strany na stranu a by