Zemanová získala vysněnou bronzovou medaili na světovém cyklokrosu

Po pěti letech se český cyklokros těší z medaile na mistrovství světa. Kristýna Zemanová z týmu Brilon Mladá Boleslav naplnila v Hoogerheide naděje a získala bronz v kategorii žen do 23 let. Titul má podle očekávání Shirin van Anrooij z Nizozemska, která mohla pomýšlet i na medaili mezi elitou.

Ocenění tylovským hasičům

Děkujeme čtyřem členům Sdružení dobrovolných hasičů v Tylovicích, které rožnovská radnice v minulých dnech ocenila za bezpříspěvkové dárcovství krve.  Stanislav Gajdůšek (na snímku) získal zlatý kříž třetí třídy za 80 odběrů, ing. Ondřej Jurča a Jiří Mart

Ocenění dárců krve

Sourozenci Ondra a Vojta Jurčovi a Jirka Martínek - tři členové SDH Tylovice - 12. června 2017 převzali na rožnovské radnici ocenění za bezpříspěvkové dárcovství krve. Ondra s Jirkou za dvacet odběrů obdrželi stříbrnou medaili, Vojta za deset odběrů získa

Úžasná domácí korunovace. Králem cyklokrosu je Van der Poel

Velkolepé finále přinesla závěrečná bitva mistrovství světa v cyklokrosu na Brabantské zdi v Hoogerheide. Po nevídané taktické bitvě, kde nikdo ze soupeřů nemohl vytáhnout trumf, v cílovém spurtu na asfaltu rozhodl domácí Mathieu van der Poel. Z druhé poz

Němcová je mistryní světa ve sprintu. Češi si z Augsburgu odváží šest medailí

Převzato z https://www.kanoe.cz Napsal Anna Hrbáčková dne 11. červen 2023. Čtyři individuální a dvě hlídkové medaile vybojoval český tým sjezdařů na divoké vodě na světovém šampionátu v Augsburgu. Zlato na kajaku a bronz na singlu slaví Marie Němcová, s

Cítil jsem se jako zbabělec, zpytoval Van Aert svědomí

Wout van Aert nehledal po prohraném mistrovství světa v cyklokrosu žádné výmluvy. „Mathieu byl nejsilnější, ale i tak jsem mohl vyhrát,“ řekl po dojezdu závodu a vyčítal si chyby.