Vítejte na stránkách kanoistického oddílu Kanoe Klub Spoj Brno - slalom a sjezd na divoké vodě

projít na web

První letní soustředění

HURÁÁÁ PRÁZDNINY! Tak se děti konečně dočkaly. Vysvědčení a dva měsíce volna. Ale jen od školy. Kdo se chce v pádlování zlepšovat a dosáhnout lepších výsledků, tak právě prázdniny jsou pro to vhodné období. Pořádáme několikadenní intenzivní soustředění n

Marie Němcová je mistryní světa na singlu, Zuzka Dziadková přidává bronz

Veleúspěšný závěr mistrovství světa juniorů a závodníků do 23 let ve sjezdu na divoké vodě za sebou mají Zuzka s Marií. Marie se stala mistryní světa na singlu a vicemistryní na kajaku a Zuzka vybojovala svou první velkou světovou medaili. V odpoledním zá

Sjezdy Strakonice

Po delším časovém období, kdy jsme objížděli slalomové závody, nás čekala změna, a to v podobě MČR dorostenců a žáků ve sjezdu. Na ne příliš náročnou trať jsme se vydali na řeku Otavu do Strakonic. Závodníci vyrazili hned v pátek ráno, aby si mohli tento

Němcová je mistryní světa ve sprintu. Češi si z Augsburgu odváží šest medailí

Převzato z https://www.kanoe.cz Napsal Anna Hrbáčková dne 11. červen 2023. Čtyři individuální a dvě hlídkové medaile vybojoval český tým sjezdařů na divoké vodě na světovém šampionátu v Augsburgu. Zlato na kajaku a bronz na singlu slaví Marie Němcová, s

Slalomy v Ostravě

Tentokrát jsme se vydali do oblasti vysokých pecí a černého uhlí. Závody probíhaly na řece Ostravici v samotném centru moravskoslezské metropole. Slalomová trať byla oba víkendové dny postavena s ohledem na začátečníky. Při minutí brány byla vždy možnost

Sportujeme na Svratce

AHOJ, prosíme o kliknutí na LÍBÍ SE MI u našeho projektu "Sportujeme na Svratce" na stránce Dáme na vás - Participativní rozpočet města Brna. Díky https://paro.damenavas.cz/projekt/?id=2101

Zábřeh

V sobotu 29.4. jsme měli již v 7h ráno odjezd z loděnice na závody do Zábřehu. Velkáči a stařší závodníci včetně mladého Fildy odjeli na sprintové závody do Roudnice a my se s deseti dětmi a mladými dospělými vydali na vodu do Zábřehu. Průtok po deštích

Máme za sebou první sprintové závody sezóny

Na první sprintové závody sezóny nás přivítal kanál v Roudnici nad Labem. Kromě nominací na každý letošní mezinárodní závod byl víkend ozvláštněný tím, že byl prodloužen až do pondělí. Využilo se totiž státního svátku a my jsme tak závodili tři dny po sob

Český pohár žáků v Opavě

V termínu 21-23.4.2023 se konaly závody v Opavě.  Atmosféra jara, sluníčko, teploučko a maximální průtok vody v kanále dělal ze závodů příjemné místo. Pádlování, koupání, eskymáci, padesátky a nejisté krčky a průjezdy bránami zpestřovaly sobotu i nedě