Židlochovický badminton „v Evropě"

Veronika Srncová má za sebou úspěšný mezinárodní turnaj. 15. - 17. října startovala v kategorii do 13 let na jednom z největších juniorských turnajů Evropy v slovinské Mirně. Společně s  Dominikou Budzelovou ze Sokola Klimkovice se umístily na 3. místě kdy postoupily až do semifinále.

Židlochovičtí starostové a faráři

T.J. Sokol Židlochovice a Židlochovický vlastivědný spolek zvou na další z cyklu vlastivědných besed....

Židlochovický Open Air Florbal Cup 2013

Druhý roční Open Air Florbal Cupu v Židlochovicích

Basketbalový turnaj starších žáků v Podolí

V sobotu 28.května odehráli basketbalisté do 12 let z přípravného oddílu Tj Sokol turnaj v Podolí. V celkovém pořadí skončili na 4.místě. Nejlepším střelcem za židlochovický oddíl se stal Stanislav Hejduk, který nastřílel celkem 16 bodů. Dalšími úspěšnými

Židlochovický basketbal v první polovině sezóny 2012/2013

Oddíl basketbalu T.J. Sokola Židlochovice se v současné době nachází těsně před  koncem  první poloviny sezony 2012/2013. V soutěži Městský přebor II. třídy má družstvo vyrovnanou bilanci 4 výher a 4 proher a nachází se s 12 body na 6 místě v tabulce.