113. Běchovice - Kreisinger i Bajza mistry ČR v silničním běhu, Štefko stříbrný

Kocourek obhájil na Běchovicích mistrovský silniční titul, Homoláč stříbrný a Kreisinger bronzem završil náš běžecký hattrick

V neděli 30.září se bežel již 116. ročník legendárního silničního běhu Běchovice - Praha , který je také nejstarším silničním během v Evropě. I letos byl zároveň  Mistrovstvím ČR v silničním běhu na 10 kilometrů. Na start se postavil rekordní počet více

Mistrovství ČR v silničním běhu (Běchovice) - Tomáš Navrátil šestý, Tomáš Blaha dvacátý

Mistrovství ČR v silničním běhu na 10 km se již tradičně konalo v rámci nejstaršího silničního závodu v Evropě již 121. ročníku Běchovice-Praha. Na startu se sešlo ve všech kategoriích 2642 běžců a běžkyň.

Bajza juniorským mistrem ČR v běhu do vrchu, Kreisinger stříbrný mezi muži

MČR v půlmaratónu - Bajza v osobním rekordu stříbrný, Kreisinger bronzový

V sobotu 14. dubna se v Pardubicích běžel tradiční Vinařský půlmaratón, v rámci něhož se uskutečnilo i Mistrovství České republiky. Tohoto běžeckého svátku, na kterém pravidelně sklízíme vavříny, se zúčastnila i početná skupina našich běžců. Největší favo

MČR v krosu – Kocourek si doběhl pro svůj 5.titul, Kreisinger stříbrný a Bajza bronzový

Poslední březnovou sobotu se ve Střelských Hošticích, poblíž jihočeských Horažďovic, konal republikový šampionát v přespolním běhu (krosu) všech kategorií. Na u nás málo vídané trati obsadili naši běžci v hlavním závodu kompletně stupně vítězů.