Adam Konopka startoval v Balaton Park z pole position

Ačkoliv Martin Kaczmarski z týmu PTT Racing dojel do cíle za safety carem, závodu dominoval už od startu a zaslouženě zvítězil v úvodím podniku letošní sezony.

Max Karhan v Balaton Park pokračoval ve třídě F4

Start nové sezóny F4 CEZ obstaral úvod seriálu na krásném novém okruhu s homologací FIA Balaton Park. Max Karhan zahájil sezónu s formulí Tatuus Abarth 1,4 Turbo výborným pátým místem ze čtrnácti závodníků z různých koutů Evropy a organizátor slibuje, že

ESET cup na Slovakiaringu patřil domácímu Zsigovi

Z první řady do prvního závodu ESET Cupu na Slovensku startovali Miro Konopka s prototypem LMP2 a Reinhard Koffler s KTM GTX, za nimi vyráželi Antal Zsigo s BMW M4 GT3 a Adam Konopka s Lamborghini Huracan GT3.

ESET Cup v Brně předvedl to nejlepší

Bohaté startovní pole plné sportovních prototypů a vozů GT nabídl předposlední závod ESET Cupu letošní sezóny. Petr Fulín vyhrál kategorii GT3, zatímco GTX opanoval Adam Konopka.

Clio Cup si vyzkoušel maďarský Balaton Park

Letošní souboj o prvenství a titul v Clio Cupu bude zajímavý. V minulosti pravidelně dominoval Tomáš Pekař z Carpek Racing, letos má však silného soupeře v podobě Barteka Mireckého z týmu BM Racing. Oba si z úvodního podniku na okruhu Balaton Park odnesli

MČR na okruzích se letos vydá i na Balaton Park

MČR v závodech na okruzích už své vítěze poznalo na konci uplynulé sezóny a letos se vydá do neznámé a neprozkoumané destinace v Balaton Parku, tedy zcela novém okruhu, na kterém koncem loňského ročníku mohlo několik zájemců vyzkoušet záludnosti nové trat