Aleš se rozloučil s Rally Oil Libya Maroc vítězstvím v 5. etapě

"Etapa začala skvěle. Letěl jsem pouze s jediným předsevzetím a to vyhrát. Po 20 km jsem bohužel trefil větev. Okno na štěstí vydrželo celé, ale dívat se přes četné praskliny bylo místy velmi nepříjemné. Nestáhli jsme sice potřebný čas pro posun v celkovém hodnocení, ale na v pořadí třetí etapové vítězství to stačilo. Rally Oil Libya Maroc hodnotím velmi pozitivně. Je to pro nás letos druhý nejnáročnější maratonský event. Tým fungoval skvěle a premiéra s novým Torpédem 69 se více než vydařila. Iveco mne velice překvapilo." Tak hodnotil třetí etapové a celkové druhé místo český pilot Aleš Loprais.

Aleš Loprais na Rally Oil Libya Maroc 2015

Rozbité čelní sklo, prasklá listová pera na zadní nápravě ani problémy s pneumatikami nedokázaly ve třetí etapě zabrzdit posádku kamionu Iveco Aleše Lopraise. Druhé etapové vítězství posunulo českého jezdce na průběžné 2. místo mezi kamiony. "Byla to velm

Loprais se s Dakarem rozloučil třetím místem v etapě

Aleš Loprais, Khalid Alkendi a Petr Pokora vybojovali třetí místo ve Velké ceně Qiddiye, která v pátek 17. ledna uzavřela 42. ročník Rally Dakar. V celkovém hodnocení obsadila nová Praga V4S DKR v barvách Instaforex Loprais Teamu sedmou příčku.

Aleš Loprais osmý v perné úvodní etapě Rally Dakar

Hned úvodní etapa 41. ročníku Rally Dakar připomněla trojici Aleš Loprais, Ferran Marco Alcayna, Petr Pokora, proč je tato soutěž považována za nejnáročnější na světě. Přestože pondělní speciálka byla relativně krátká, prožila posádka Instaforex Loprais T

Aleš Jirásek je po Rally Bohemia spokojený

Dříve známý okruhový závodník Aleš Jirásek přesedlal do rally speciálu a se spolujezdcem Petrem Machů si na Škodě Fábii Rally 2 vyjeli krásné celkové 6. místo v okolí Mladé Boleslavi.