Aleš Zajíc obhájil v osobním rekordu prvenství v kategorii M40 na 78. ročníku Velké Kunratické, Michal Uhlík byl 34.

V neděli se uskutečnil již 78.ročník legendární Velké Kunratické . Celkovým vítězem z celkového počtu 1954 účastníků se stal Jan Procházka z Kearteamu, který trať dlouhou 3100m zdolal v čase 11:34,8 min. Nás těší, že v kategorii M40 opět nenašel přemožitele Aleš Zajíc, který tak zopakoval svůj loňský triumf. Trať si vyzkoušel i náš čtvrtkař-překážkář Michal Uhlík a doběhl na velmi solidním 34. místě.

Barcelona hostí jubilejní 20. Mistrovství Evropy v atletice - Michal Uhlík postupuje v novém klubovém rekordu do semifinále

Jana Dorazilová vyhrála v osobním rekordu půlmaraton v Oseku nad Bečvou

Forma Jany Dorazilové neustále narůstá, o čemž se mohli přesvědčit o tomto víkendu v Oseku nad Bečvou. Tam s přehledem vyhrála půlmaraton, navíc v osobním rekordu, který si vylepšila výrazným způsobem, téměř o tři minuty!

MČR V MARATONU - Ondřej Fejfar doběhl pro stříbro v novém osobním rekordu, poprvé pod 2:20 h! Tomáš Blaha doběhl na 27. místě

Na Mistrovství České republiky v maratonu, které se opět konalo v rámci Pražského maratonu vybojoval náš vytrvalec Ondřej Fejfa r výborné 2. místo, když náročnou maratonskou trať zaběhl v osobním rekordu 2:19:54 hod . a vůbec poprvé v životě pokořil hrani

Na Silvestrovském běhu v Peuerbachu Kreisinger šestý, v Přerově vyhrál Blaha

Silvestrovský den byl jako obvykle protkán řadou silničních běhů. V rakouském Peuerbachu obsadil v těžké mezinárodní konkurenci Jan Kreisinger pěkné 6. místo. Na jednom z tuzemských závodů, v Přerově, obhájil své loňské prvenství Tomáš Blaha. Jako čtvrtý

Dakar 2019: Aleš Loprais v konečné klasifikaci na 5. místě!

Tatra Jamal posádky Aleš Loprais, Ferran Marco Alcayna, Petr Pokora dojela do cíle Rally Dakar 2019 jako pátá v kategorii kamionů. Malý rodinný Instaforex Loprais Team tak nejen zdolal všechny nástrahy extrémně náročného 41. ročníku slavné soutěže, ale do