Aquatlon v Českých Budějovicích ovládli Debnar a Brantlová

Úvodní závod šestidílného Českého poháru v aquatlonu vyhráli v neděli v českobudějovickém městském bazénu a přilehlém parku Stromovka Martin Debnar a Jana Brantlová.

Debnar a Kuříková vítězní v závěrečném závodě aquatlonu

Liberec hostil poslední díl Českého poháru v aquatlonu, což je sport, který kombinuje plavání a běh. V závodě s názvem ELEVEN Aquatlon Liberec 2014 se z vítězství radovali triatlonoví reprezentanti Petra Kuříková a Martin Debnar. Patronem závodu pak byl v

Nová doba možnost volby rozhovor a služba v Českých Budějovicích

Srdečně vás zveme k rozhovoru a ukázce spirituální praxe rosikruciánů, které se uskuteční v neděli 8.12.2013 od 14:00 v Českých Budějovicích.

Olympijský plavec Micka nechtěl trénovat, střihnul si aquatlon

Pro olympionika a držitele dvou českých rekordů v plavání Jana Micku byl sobotní den hodně vydařený. Neměl chuť do tréninku, a tak si řekl, že vyzkouší aquatlon. Na mistrovství republiky v Jablonci skončil celkově desátý, ale díky skvělému času v plavecké

Veřejné přednášky v Českých Budějovicích

Srdečně vás zveme na veřejné přednášky v Českých Budějovicích, které se budou konat ve dnech 3.3, 7.4. a 5.5.2013 v DK METROPOL spol. s r.o., Senovážné náměstí 2.

Kdo se stane aquatlonovým králem Prahy?

Sport pro všechny. To je aquatlon, který kombinuje plavání a běh. A v sobotu 9. dubna se v české metropoli koná již druhý ročník Mistrovství Prahy. Závod je po Českých Budějovicích a Karviné třetím dílem Českého poháru v aquatlonu. Pořadatelé věří v krásn