Bajza vyhrál Štěpánský běh v Kyjově, Frei pod Černou věží v Klatovech

Jakub Bajza opět zúročil výbornou formu posledních dnů, když tentokráte nenašel přemožitele na 48.ročníku slavného Štěpánského běhu v Kyjově. Na staré trati u vodojemu deklasoval zbytek startovního pole a zvítězil v nejlepším času za posledních pět let. Martin Frei triumfoval zase v Klatovech při Běhu pod Černou věží.

Štěpánský běh úterý 26.12.2023

Srdečně Vás zveme na tradiční Štěpánský běh, jehož 42. ročník proběhne v úterý 26.12.2023 před Městským stadionem v Prachaticích. Program: 08:30 prezentace 10:00 start dětí a mládeže 11:00 start hlavního a vloženého hobby závodu The post Štěpánský běh

O víkendu se nejvíce dařilo Blahovi a Bajzovi, Frei druhý na krosu a Holuša pátý na MČR v chůzi

Druhý dubnový víkend byl ve znamení hned několika běžeckých závodů. V Hranicích se konal 44. ročníku Běhu vítězství a v hlavním závodě na 20 km zvítězil Tomáš Blaha a Jakub Bajza ho napodobil na 4 km trati. Martin Frei obsadil 2. místo v Bělé n. Radbůzou,

Bajza vyběhl bronz na Mistrovství ČR v půlmaratónu, Gerych šestý

Náš mladý  a nadějný běžec Jakub Bajza se opět dostává do formy. Po sedmiměsíční přestávce zaviněné únavovou zlomeninou nohy vyhrál nejprve před týdnem v traťovém rekordu Veřovskou desítku a v sobotu se postavil v Pardubicích na start Mistrovství České re

Bajza a Fejfar se na Lysé hoře kvalifikovali na Mistrovství Evropy v běhu do vrchu

V sobotu 1. června se konal Horský běh na Lysou horu, který byl zároveň nominačním závodem pro Mistrovství Evropy v běhu do vrchu. Nás může těšit, že závod s převýšením 980m suverénně vyhrál Jakub Bajza , a jako třetí zdolal náročnou trať s převýšením 980