9. 10. 2023 - Vážení zákazníci, zatím i pro tento týden můžeme slíbit bílý a většinou i červený moravský burčák, ale sezóna se pomalu blíží ke svému konci. V průběhu týdne by se pak v nabídce mělo objevit i první letošní víno. Těšíme se na vaši návštěvu.

16.10.2023 Burčák - poslední možnost. Svařák - začínáme.

Vážení zákazníci, tento týden je posledním, kdy bude ještě v nabídce moravský burčák bílý a někdy i červený. Na konci týdne bude prodej burčáku pro tento rok definitivně ukončen. Jak už to tak bývá, něco končí a něco začíná. Venku se ochladilo a to zname

Jdeme do finále!

Milí kamarádi, v roce 2010 jsme se poprvé zúčastnili soutěže Skutečná liga. Tehdy se jednalo o 15-ti minutové vystoupení v sále hudebnin Music-City ve Vysočanech a my jsme tam vystupovali ještě ve staré (tehdy ale velmi čerstvé) tříčlenné sestavě pod n

Finále Jr. NBA Cupu

Minulý školní rok se basketbalový tým prvního stupně naší školy probojoval až do konferenčního finále. To znamená, že se dostal mezi nejlepších 8 týmu z celého východu ČR!

Brněnští Draci postoupili do finále extraligy

Uplynulý týden čekali na Draky poslední čtyři zápasy Nadstavby o titul. Obhájci extraligového titulu je zvládli na sto procent a zajistili si postup do finále soutěže.

Roman Novotný se probojoval do finále halového Mistrovství Evropy a v něm obsadil 8.místo

Roman Novotný  obsadil v páteční kvalifikaci dálkařů 7. místo a jako předposlednímu se mu podařilo probojovat do osmičlenného finále halového Mistrovství Evropy v atletice, které se o tomto víkendu koná v Paříži.  V sobotním finále poté obsadil 8. místo