Čeští truck trialisté z Avia Future míří k evropskému titulu!

Mistrovství Evropy v truck trialu se vůbec poprvé odehrálo uplynulý víkend v Sedlčanské kotlině. Domácí fanoušky nejvíce potěšil český Racing Team Avia Future, který se rval na hranici svých možností a vybojoval zlato! Sedlčanský úspěch ho vyhoupl na samotnou špici průběžného pořadí neobsazenější kategorie dvouosých trucků. Team Kabourek skončil třetí. Pro bronz si dojel i Richtig Truck Trial Team II mezi čtyřosými „náklaďáky“.

HATTRICK NA MISTROVSTVÍ EVROPY 2018 V TRUCK TRIALU

Racing Team Avia Future jezdí pod záštitou CROSS CLUBU Přelouč. Bohumír Čáp z Přelouče (řidič) a Kateřina Ventluková ze Skoranova u Třemošnice (navigátorka) jako již jediná česká posádka se účastní mistrovství Evropy v TRUKC TRIALU. Jezdí s vozidlem Avia

Česká posádka drtí Evropský šampionát s Avií

Racing Team Avia Future pod záštitou CROSS CLUBU PŘELOUČ z. s. se už jako jediná česká posádka zúčastňuje mistrovství Evropy v TRUCK TRIALU. V roce 2007 získali poprvé titul mistrů Evropy, poté následovala řada druhých a třetích míst, až v roce 2016 se po

Čeští triatlonisté zářili na MS v biathle

V Limasolu na Kypru se konalo mistrovství světa v biathle a čeští triatlonoví reprezentanti na něm zářili. Tomáš Svoboda se stal mistrem světa, v juniorech vybojoval stříbro Jiří Kalus. Ve stejné kategorii zbyla na Martina Debnara nepopulární bramborová m

Velké finále TCR Eastern Europe rozhodne o titulu v Mostě

TCR Eastern Europe se řítí do finále své v pořadí již čtvrté sezóny a o titul budou bojovat i čeští jezdci. V předchozích třech ročnících se cestovní vozy při návštěvě České republiky proháněly na brněnském okruhu, ale letos se finálová bitva odehraje na

Czech Truck Prix a Truck Festival lákají diváky do Mostu

Czech Truck Prix je nejsledovanějším, nejatraktivnějším a nejnavštěvovanějším podnikem sezony. Každým rokem se sjíždí do areálu autodromu na 90.000 návštěvníků z České republiky a mnoha dalších evropských i mimoevropských zemí. Součástí závodního víkendu