Druhá příčka z Kopné příslibem na Šumavu

Ve Slušovicích se rozběhl seriál Rallysprint Série, ve kterém loni získala posádka Samohýl Škoda Teamu Adam Březík – Ondřej Krajča druhé místo celkově (P2+).

Erik Cais obhájil prvenství na Kopné

Fryštácký jezdec Erik Cais na voze Ford Fiesta R5 MkII vyhrál 27. ročník Rentor Rallysprint Kopná 2022, který byl úvodním podnikem sedmidílného seriálu Pirelli Rallysprint série.

Pech s Uhlem museli na Šumavě odstoupit z 1. místa

EuroOil team s Václavem Pechem jun. a Petrem Uhlem na Fordu Focus WRC zahájili letošní Rallye Šumavu vítězstvím na populární první RZ.

Adam Březík: Plán pro Šumavu jsme splnili

Před startem druhého závodu MČR v rally Rallye Šumava Klatovy přemítal Adam Březík o umístění v nejlepší pětici absolutního pořadí.

Druhá etapa opravy krajské silnice uzavírka

Upozorňujeme, že zítra, tedy v pondělí 12.6.2023 v 8:00 hod. začne druhá etapa rekonstrukce krajské silnice. Tentokrát bude uzavírka od kulaťáku ve Zvánovicích až na Kádov. Režim provozu bude stejný jako v prvním úseku. Tedy průjezd v době, kdy nebudou pr