Dvakrát bronz pro ostravský tým FESH FESH

Závodní tým FESH FESH si veze z marocké rallye dvě bronzové medaile. Závod dokončil v kategorii kamionů na třetím místě, což znamenalo také třetí příčku ve světovém poháru FIA v dálkových rallye.Marocká rallye byla především ostrou prověrkou posádek i techniky na blížící se Rally DAKAR. Jela se na 5 etap od 1. do 6. října a posádky absolvovaly celkem 1506 měřených kilometrů. Posádka Vrátný, Martinec, Boba po velkých soubojích se soupeři obsadil se speciálem Tatra Jamal celkovou třetí příčku, druhá posádka týmu FESH FESH, Mariezcurrena, Vitoria, Irribaren, skončila v závodě na 5. místě. „S výsledkem jsme velmi spokojeni. Jeli jsme s jedním z nejstarších aut, ale naši mechanici ho skvěle připravili a je vidět, že i s desetiletým autem se dá získat vynikající výsledek“, hodnotí svoji účast v Rallye du Maroc Tomáš Vrátný. „Už se ale těším na auto nové, které připravujeme na Rallye DAKAR“, dodává Tomáš Vrátný. Článek Dvakrát bronz pro ostravský tým FESH FESH se nejdříve objevil na KAR.

OSTRAVSKÝ TÝM FESH FESH PROVĚŘÍ PŘIPRAVENOST NA DAKAR NA RALLYE V MAROKU

V sobotu 1.10. odstartuje v Agadiru Rallye du Maroc, která je součástí světového šampionátu v dálkových rallye. Ostravský závodní tým FESH FESH se účastní se dvěma speciály. Marocká rallye je ostrou prověrkou posádek i techniky na blížící se Rally DAKA

FESH FESH stříbrní na BAJA Spain 2022

Tým FESH FESH vybojoval na rallye ve Španělsku 2. místo. Proti loňsku si o příčku polepšil. Závodní tým FESH FESH se s jedním ze svých závodních speciálů zúčastnil tradiční soutěže ve španělském Teruelu BAJA Aragon, neboli BAJA Spain. Vozidlo IVECO Pow

Ostravský Fesh Fesh mezi deseti nejlepšími kamiony a na závěr rallye navíc etapové vítězství!

Poslední, 14. etapou, se účastníci rozloučili s Rallye Dakar 2023. Etapu vyhrál kamion týmu Fesh Fesh s litevskou posádkou Paškevičius – Volkov – Guzauškas. V kategorii kamionů se českým posádkám letos dařilo. Ostravský tým Fesh Fesh obsadil s Tatrou Jama

RALLYE DAKAR 2023 – ostravský FESH FESH se třemi kamiony a mezinárodním obsazením

Závodní speciály ostravského týmu FESH FESH Tomáše Vrátného vyrazily 28. listopadu na 45. ročník Rallye DAKAR. Ostraváky budou reprezentovat tři soutěžní kamiony, které se postaví na start 31. prosince v saudskoarabském Yanbu. Z Kopřivnice vyrazila 28.

Němcová je mistryní světa ve sprintu. Češi si z Augsburgu odváží šest medailí

Převzato z https://www.kanoe.cz Napsal Anna Hrbáčková dne 11. červen 2023. Čtyři individuální a dvě hlídkové medaile vybojoval český tým sjezdařů na divoké vodě na světovém šampionátu v Augsburgu. Zlato na kajaku a bronz na singlu slaví Marie Němcová, s