Gólman Michal Vápenka: Bronz znamená vydařenou sezónu

Sice si nesplnili svůj předsezónní sen zahrát si finále, i tak ale musí sezónu hodnotit jako vydařenou. Sledge hokejisté pražské Sparty po sedmi letech získali medaili, když v boji o bronz porazili Karlovy Vary 3:1.

Čtyři zástupci Sparty jedou na Paralympijské hry do Pchjongčchangu

Čtyři zástupci sledge hokejové pražské Sparty odletí začátkem března do jihokorejského Pchjongčchangu na Paralympijské hry. Nominaci dostal gólman Michal Vápenka a hráči do pole Jiří Raul se Zdeňkem Krupičkou. Asistentem reprezentačního trenéra je pak lod

Vápenka vynuloval Žraloky, Sparta v Holešovicích slavila tři body

Třetí kolo České sledge hokejové ligy mělo pro sparťany velký význam. Poprvé se totiž představili před svým publikem, a navíc v pražských Holešovicích. Domácí trpělivě čekali na gólové příležitosti, které také přišly. V první třetině rozvlnil karlovarskou

Zázrak na ledě! Sparta dobyla zlínský hrad, obrat dokonala v nájezdech

Sledge hokejistům pražské Sparty se povedl zázrak. Ve Zlíně dokázali navázat na svou výhru z listopadu 2014, která byla pro všechny na ledě LAPPu do dnešního dne poslední. Sparta sice již v 10. minutě prohrávala o dvě branky, ovšem z minimum následně doká

Čtyři hráči Sparty jsou v širší nominaci na květnový světový šampionát v Ostravě

Čtyři zástupci pražské Sparty jsou v širší nominaci na sledge hokejové mistrovství světa, které se na přelomu dubna a května uskuteční v Ostravě. Před domácími fanoušky by se měly představit stálice české repre gólman Vápenka, obránce Ji

Pět zástupců Sparty se chystá na domácí mistrovství světa

Již zítra startuje v Ostravě světový šampionát v para hokeji. Na něm se představí hned pět zástupců pražské Sparty, jmenovitě brankář Michal Vápenka a hráči Jiří Raul, Miroslav Novotný, Zdeněk Krupička a v roli asistenta trenéra bude kouč Pražanů Jakub No