Konečně pódium pro Martina Koláčka!

10. června byla odstartována 500 mil dlouhá náročná etapa přes Biskajský záliv zpět do Francie. Po startu dobrém startu se Milan Koláček propadl do třetí desítky startovního pole, ale během první noci se probojoval na vynikající 11. místo a držel krok s těmi nejlepšími. Ve třetí etapě byl na programu krátký 120mílový sprint kolem ostrova Belle-île zpět do Concarneau. Mezi nováčky Martin Koláček vybojoval 3. místo, těsně před cílem porazil svého největšího soupeře Pierra Le Bouchera o 25 vteřin.

Drsná premiéra pro jachtaře Milana Koláčka

Letošní premiéra Milana Koláčka ve třídě Figaro je více než tvrdá. Závod Solo Normandie odstartoval v pátek 17.3. v poledne. Na startu bylo 24 jachtařů. Proti přesile Francouzů se postavili dva Britové a po jednom startujícím ze Švýcarska a Česka. Po konz

Úspěch českého TME Racing a podium pro Haniku!

Skvělý úspěch pro český TME Racing a podium pro Haniku. Finálový závod mistrovství světa vytrvalostních motocyklů v Mostě rozhodl i o vítězi celé série. Novým mistrem světa Endurance World Championship je tým Yoshimura Sert Motul.

Martina Petr

Martina & Petr Kostel svaté Paraskivy Martina s Petrem si své ano řekli v krásném kostele svaté Paraskivy v Blansku. Dřevěný kostelík je nádherné místo s neopakovatelnou atmosférou a já jsem rád, že j

Na hranici přežití – Solo Normandie

Letošní premiéra jachtaře Milana Koláčka ve třídě Figaro byla skutečně tvrdá. Závod Solo Normandie, který zahájil letošní francouzský šampionát v sólovém jachtingu, odstartoval v pátek 17. března v poledne v Granville.

Transatlantické dobrodružství

45 dnů zbývá do startu velkého transatlantického dobrodružství našeho nejlepšího sólového jachtaře Milana Koláčka. Náročný dvojposádkový závod Transat AG2R odstartuje již 3. dubna. Závodníci se ze sychravého bretaňského Concarneau vydají na plavbu přes At