Lacko se stal potřetí vícemistrem Evropy!

Adam Lacko v neděli neponechal nic náhodě a hned v první jízdě si zajistil titul vícemistra Evropy, když dojel třetí. Jeho týmový kolega Oly Janes obsadil stejnou pozici v Grammers Cupu. Tým Buggyra Racing pak senzačně uspěl v Poháru konstruktérů, když obsadil třetí místo.

Olympionik Viktor Teplý vicemistrem Evropy ve třídě D-one!

Olympionik Viktor Teplý (účastník dvou olympiád v Londýně a v Riu) z Jachtklubu Brno se stal vicemistrem Evropy ve třídě D-one. Od 20. do 23. 9. se v italské Santa Margheritě Ligure konalo mistrovství Evropy ve třídě D-One. Odjelo se osm rozjížděk. Jezdil

Obrovský úspěch jindřichohradeckých karatistů na Mistrovství Evropy IKGA

Karatisté z Shindokanu Jindřichův Hradec přivezli z Mistroství Evropy organizace International Karate-Do Gojukai Association konaného v Itálii 4. července 2023 celkem čtyři cenné kovy. Dvojnásobným mistrem Evropy v kata i v kumite ve věkové kategorii n

Adam Lacko po Hungaroringu míří vzhůru!

Úřadující mistr Evropy Adam Lacko může nakonec z Maďarska odjíždět spokojený. Po sobotním vítězství a nedělním třetím místě se posunul na čtvrtou pozici před Sashu Lenze. Oly Janes svůj druhý víkend v evropském šampionátu doslova protrpěl.

Lacko v Le Mans jasně ovládl třetí závod

Úřadující vicemistr Evropy Adam Lacko v neděli v Le Mans opanoval úvodní jízdu a získal pro tým Buggyra Racing další zápis do historie. V průběžném hodnocení stáhl ztrátu na Albaceteho na tři body. Oly Janes má po předposledním podniku FIA ETRC nakročeno

FIA ETRC Most – soupeření o první místo v Evropě 1:1

Adam Lacko přišel před mosteckým závodem o vedení ve FIA ETRC, a tak jsme se těšili, že Jochenu Hahnovi s MANem na domácí půdě zatopí, to se také stalo. Adam Lacko dokonce jednu jízdu právě před Hahnem těsně vyhrál, ale Jochen Hahn mu to dvakrát oplatil.