Loprais přežil a přiblížil se medailovým pozicím

Aleš Loprais, Khalid Alkendi a Petr Pokora mají v maratonském bivaku po desáté etapě Rally Dakar 2020 napilno. Nová Praga V4S DKR potřebuje péči a posádka se tentokrát musí obejít bez pomoci svých mechaniků. Přestože na středeční speciálce nešlo z pohledu Instaforex Loprais Teamu vše úplně hladce, je červeno-bílo-černý soutěžní speciál opět o kousek blíž průběžně třetímu Sergeji Vjazovičovi s Mazem.

Loprais se v polovině Dakaru přiblížil soupeřům před sebou

Posádka Aleše Lopraise obsadila v šesté etapě Rally Dakar 2022 čtvrté místo a před dnem volna se o dalších několik minut přiblížila rivalům, kteří figurují v průběžném pořadí před ní. Aleš Loprais je tak na dosah medailové pozice.

Loprais ukázal revoluční dakarskou Tatru!

Aleš Loprais prezentoval nový dakarský speciál. Jeho InstaForex Loprais Team se navíc spojuje s aktuálně nejúspěšnější českou truckracingovou stájí MKR Technology. Cíl je jasný - společně dobýt slavný Dakar a před ním ruskou Silk Way Rallye.

Loprais vybojoval s novou Pragou první etapové vavříny

Nový soutěžní speciál Instaforex Loprais Teamu se poprvé prosadil na pomyslné stupně vítězů. Aleš Loprais, Khalid Alkendi a Petr Pokora vybojovali s Pragou V4S DKR v osmé etapě Rally Dakar 2020 třetí místo.

Loprais se s Dakarem rozloučil třetím místem v etapě

Aleš Loprais, Khalid Alkendi a Petr Pokora vybojovali třetí místo ve Velké ceně Qiddiye, která v pátek 17. ledna uzavřela 42. ročník Rally Dakar. V celkovém hodnocení obsadila nová Praga V4S DKR v barvách Instaforex Loprais Teamu sedmou příčku.

Loprais prověřil Pragu V4S v poušti, došlo i na lopaty

Instaforex Loprais Team a jeho Praga V4S DKR mají za sebou dva důležité dny. Nový soutěžní speciál prošel první prověrkou v opravdových pouštních podmínkách, jaké na posádku Aleš Loprais, Khalid Alkendi, Petr Pokora čekají v následujících dvou týdnech běh