Loprais průběžně třetí, ostatní s problémy

Po těžké páté etapě je Aleš Loprais s kamionem Man na průběžném 3. míst. Komolému s Tatrou nepřálo štěstí a převrátil se. S pomocí Vrátného posádky se mu podařilo vrátit vůz na kola a etapu dojel. Největší problémy stíhají nejmladšího pilota kamionu v soutěži M. Macíka jr. na Liazu. Zadřené ložisko v zadním diferenciálu vůz způsobilo obrovské potíže a znemožnilo projetí všech kontrolních bodů trasy. Nyní posádka KM Racing týmu čeká na rozhodnutí jury, zda bude pokračovat v závodě.

Aleš Loprais na Rally Oil Libya Maroc 2015

Rozbité čelní sklo, prasklá listová pera na zadní nápravě ani problémy s pneumatikami nedokázaly ve třetí etapě zabrzdit posádku kamionu Iveco Aleše Lopraise. Druhé etapové vítězství posunulo českého jezdce na průběžné 2. místo mezi kamiony. "Byla to velm

Před maratonskou etapou si Aleš Loprais polepšil o pět míst

Posádka Aleš Loprais, Ferran Marco Alcayna, Petr Pokora se ve výsledcích náročné třetí etapy ze San Juanu de Marcona do Arequipy prosadila do elitní desítky a v průběžné klasifikaci Rally Dakar 2019 poskočila v kategorii kamionů na třináctou pozici. Na de

Loprais si druhým etapovým vítězstvím upevnil průběžné vedení

Aleš Loprais se v dunách cítí jako ryba ve vodě, což společně se svou posádkou potvrdil výkonem v okružní etapě se startem a cílem v Háilu. Díky skvělému tempu, které drželi od prvních kilometrů, a brilantnímu závěru opět nepatrně zvýšili svůj náskok na č

Loprais vybojoval s novou Pragou první etapové vavříny

Nový soutěžní speciál Instaforex Loprais Teamu se poprvé prosadil na pomyslné stupně vítězů. Aleš Loprais, Khalid Alkendi a Petr Pokora vybojovali s Pragou V4S DKR v osmé etapě Rally Dakar 2020 třetí místo.

Loprais se s Dakarem rozloučil třetím místem v etapě

Aleš Loprais, Khalid Alkendi a Petr Pokora vybojovali třetí místo ve Velké ceně Qiddiye, která v pátek 17. ledna uzavřela 42. ročník Rally Dakar. V celkovém hodnocení obsadila nová Praga V4S DKR v barvách Instaforex Loprais Teamu sedmou příčku.