Lukostřelci míří na Evropský pohár do Řecka

Český reprezentační tým odlétá v neděli 16. dubna bojovat o nejlepší umístění v 1. kole Evropského juniorského poháru v terčové lukostřelbě, který se koná v termínu 17. – 22. dubna 2017 v řeckém Maratonu.

Lukostřelci stříbrní na Evropském juniorském poháru

Dnes v řeckém Maratonu probíhali eliminační souboje mix-týmů. Český kadetský mix-tým ve složení Klára Grapová a Josef Křesala porazil ostaních 14 evropských zemí. Ve finále naši lukostřelci nestačili pouze na tým Německa a získali skvélé stříbrné medaile.

Evropský pohár cestovních vozů startuje v Le Castellet

Loni jsme viděli ETCC v Brně a úspěšný pohár cestovních vozů, ve kterém zvítězil Petr Fulín se k nám do Brna letos nepodívá. Petr Fulín loni zaslouženě zvítězil v Evropském poháru cestovních vozů s BMW 320si E90 S2000. Některá média si trochu spletla tent

Evropský pohár v Karlových Varech pro Slovinku a Francouze

V Karlových Varech se konal nejvýznamnější triatlonový podnik na českém území. Evropský pohár v lázeňském městě se stal kořistí Slovinky Mateji Šimicové a Francouze Raoula Shawa. V Karlových Varech se závodilo na olympijských distancích 1500m plavání, 40

Brno hostí Český pohár a Evropský pohár juniorů v triatlonu

V sobotu 24. května bude Brno patřit triatlonistům. Koná se tam tradiční závod EKOL SUPERPRESTIGE 2014, který je druhým dílem Českého poháru v olympijském triatlonu, je součástí Slovenského poháru a zároveň má i statut Evropského poháru juniorů. Nejzvučně

ETCC míří do belgického Zolderu

Evropský pohár cestovních vozů FIA European Touring Car Cup (ETCC) pokračuje tento víkend v belgickém Zolderu. Jako lídr průběžného pořadí se divákům na místním okruhu představí skvělý český pilot Petr Fulín s vozem Seat Leon Cup Racer TCR, který má třiná