Lukostřelci stříbrní na Evropském juniorském poháru

Dnes v řeckém Maratonu probíhali eliminační souboje mix-týmů. Český kadetský mix-tým ve složení Klára Grapová a Josef Křesala porazil ostaních 14 evropských zemí. Ve finále naši lukostřelci nestačili pouze na tým Německa a získali skvélé stříbrné medaile.

Draci zvítězili v evropském Poháru CEB

Draci Brno zvítězili v Evropském basebalovém poháru a vybojovali tak pro Českou republiku místo v Poháru Mistrů. Již před začátkem turnaje hlásil současný mistr republiky, že chce bojovat o vítězství. Také složení týmů letošního poháru CEB je pasovalo do

Švarc na Evropském poháru v Istanbulu bojoval o bednu

Český triatlonový reprezentant Přemysl Švarc se představil na Evropském poháru v tureckém Istanbulu a vedl si na výbornou. Celý závod se držel v popředí a medailové umístění viselo ve vzduchu. Bohužel v posledních kilometrech běhu mu došly síly a nakonec

Milan Kocourek zaběhl na Evropském poháru nejrychlejší desítku na dráze od roku 1998

Milan Kocourek se nemohl zúčastnit 1. kola Extraligy a to proto, že reprezentoval ČR na Evropském poháru v běhu na 10000m, který se konal v Baskické metropoli Bilbao . Milan se chtěl na 16. ročníku tohoto dráhového běžeckého poháru zároveň pokusit o splně

Lukostřelci míří na Evropský pohár do Řecka

Český reprezentační tým odlétá v neděli 16. dubna bojovat o nejlepší umístění v 1. kole Evropského juniorského poháru v terčové lukostřelbě, který se koná v termínu 17. – 22. dubna 2017 v řeckém Maratonu.

Šesté místo pro Ondřeje Teplého ve světovém poháru

Ondřej Teplý jel ve třídě Finn svou první medailovou rozjížďku ve světovém poháru v životě. A mohl i vyhrát! Závod provázel na tuto lokalitu netypicky slabý vítr. Ondřej Teplý si vedl skvěle a od začátku se pohyboval v první desítce. Před finálovou jízdo