Martin Macík postupuje pořadím. Lukáš Kvapil po pádu končí

Ve druhé dakarské etapě se posádce kamionu týmu Big Shock Racing dařilo a přiblížila se k první desítce. Trať dlouhou 284 km, projel Macíkův kamion průměrnou rychlostí přes 100 km za hodinu a ze startovního 18. místa se propracoval až na 9. pozici. Martin Macík, Franišek Tomášek a Michal Mrkva nakonec do cíle dojeli třináctí poté, co je v samém závěru zdržely neoznačené odstavené vozy, schované ve zvířeném prachu.

Martin Macík z HunGarian Baja veze stříbro

Posádka týmu KM Racing ve složení Martin Macík, František Tomášek, Michal Mrkva v kamionu Liaz vybojoval stříbro na HunGarian Baja. Motocyklista Lukáš Kvapil přivezl domů zlato!

Martin Macík Jr. a Lukáš Kvapil již balí na Rallye Dakar

Další ročník Rallye Dakar poprvé v historii odstartuje z Paraguaye. V kabině nového závodního kamionu Liaz s číslem 518 zasedne osvědčená sestava, pilot Martin Macík Jr., navigátor František Tomášek a mechanik Michal Mrkva. Posádka žluto černé liazky odje

Martin Macík vyhrál závod Baja Poland

Tým KM Racing splnil slib. Ze závodu Baja Poland si posádka kamionu ve složení Martin Macík, František Tomášek a Michal Mrkva veze zlato. Lukáš Kvapil na motocyklu v závěru závodu dohnal pád z první etapy a skončil celkově šestý. O víkendu budou mít čeští

Dvojité stříbro pro KM Racing z Baja Poland

Martin Macík, František Tomášek a Michal Mrkva z týmu KM Racing si ve své temné liazce vezou stříbro z Baja Poland FIA CCR World Cup 2016. „Polský závod byl neuvěřitelně rychlý, vyrovnaný a napínavý až do poslední chvíle. Společně se španělskou rallye asi

Baja Drawsko: Martin Macík všem ujel

Kamion týmu KM Racing s Martinem Macíkem jr. za volantem si připsal při prvním letošním startu v terénní soutěži Baja Drawsko Pomorskie na severu Polska své první letošní vítězství. Velice nadějně se uvedl také motocyklista Lukáš Kvapil, který se mezi mot