Medailové žně pro Česko! Z AMS veze akademická reprezentace ČAUS 18 medailí, čtyři z nich kajakářka Barbora Betlachová

Osm dalších medailových umístění přidali čeští rychlostní kanoisté na Akademickém mistrovství světa 2024 v Portugalsku. Barbora Betlachová zakončila šampionát medailovým hattrickem. Celkem si česká výprava veze neuvěřitelných 18 medailí! Článek Medailové žně pro Česko! Z AMS veze akademická reprezentace ČAUS 18 medailí, čtyři z nich kajakářka Barbora Betlachová se nejdříve objevil na ČAUS.

Medailové žně plaveckého klubu Pandora na krajském přeboru žactva (svoboda.info)

Neratovice - Během víkendového Přeboru Středočeského kraje žactva se úspěšně představili v Neratovicích čáslavští plavci. Ze šesti nominovaných plavců se celkem čtyři umístili na medailových místech a dohromady vybojovali celkem 23 medailí (15 x zlato - 6

6 medailí hned první den na AMS v kanoistice. Tettinger je zlatý!

Úspěšný první den má za sebou česká výprava na Akademickém mistrovství světa v portugalském Montemoru, kam  byla vyslána Českou asociací univerzitního sportu. Osm finálových jízd s českou účastí proměnili naši reprezentanti v šest medailových úspěchů. Pro

Medailové pořadí národů na ZOH

V souvislosti s právě probíhajícími Olympijskými hrami v Soči jsme přidali medailové pořadí národů na zimních Olympiádách. Statistika je jen do Olympiády v Lillehammeru v roce 1994 - tedy od účasti samostatné České republiky. Obsahuje ale i celkové histor

Golfistky dorazily na Akademické mistrovství světa do Kuortane. Mají za sebou cvičné kolo

Česká golfová reprezentace má za sebou cvičné kolo na FISU Akademickém mistrovství světa 2024 ve finském Kuortane. Česká asociace univerzitního sportu vyslala na šampionát tříčlenný tým žen ve složení - Gabriela Roberta Vítů, Agáta Váhalová a Karolína Sta

20 medailí na MČR CDO v České Lípě

20 medailí na MČR CDO Tento víkend proběhlo MČR a kvalifikace na ME a MS CDO v České Lípě. Naši tanečníci získali 19 medailových umístění a cca 54 nominací na ME a MS... 6 x ZLATO 7 x STŘÍBRO 7 x BRONZ Na soutěži se nejvíce dařilo D