Melnik: Vinařství Villa Melnik, Roženský klášter a skalní pyramidy

Vinařské město Melnik je zajímavou architektonickou rezervací se stovkou tradičních domů prohlášených za kulturní památku. Nad městem se tyčí… melnické pyramidy, skalní věže dosahující výšky až sto metrů. Za nimi se otevírají úchvatné výhledy na téměř třítisícové pohoří Pirin. Z Melniku je to přibližně sedm kilometrů k bráně oceňovaného vinařství Villa Melnik.

HC Junior Mělník postupuje do semi-finále PLAYOFF výhrou nad HC Rakovník 3:4!!!

Hokejisté HC Junior Mělník dnes zvítězili ve 3. zápase proti HC Rakovník až v prodloužení 3:4. Ve středu 8.3.2023 je vyzve do série o postup do finále soupeř SK Černošice na jejich domácím ledu. V první třetině už po 23. vteřinách zápasu skóroval za Mělní

MĚSTO ŠTĚTÍ – POVODŇOVÁ SITUACE: ČTVRTEK 28. 12. 2023

Hladina Labe kulminovala ve Štětí v dopoledních hodinách na předpokládaných hodnotách – zhruba 527 cm. Aktuálně dle profilu Mělník hladina řeky klesá (stav ve 12:40 – 520 cm). Během dnešního večera a noci se dá očekávat další postupný pokles hladiny La

Trojici českých šampionátů uzavřeli v Třeboni MASTERS

I kategorie těch nejzkušenějších veslařek a veslařů má svůj šampionát. Utkávají se, již celkem pravidelně, na hladině rybníka Svět na trati 1000m. Naše ženy a muži různých dílčích věkových kategorií MASTERS pochopitelně nechyběli a navíc si z jihu Čech od

Rilský klášter: Pokladnice Bulharska. Vinařství Medi Valley, Great Bulgaria

Rilský klášter byl založen v 10. století svatým Ivanem z Rily, poustevníkem kanonizovaným pravoslavnou církví. Nepochybně jeden z nejpůsobivějších koutů Bulharska, přímo nad klášterem hory překračující nadmořskou výšku 2500 metrů. Ve své více než tisícile

HK Kralupy nad Vltavou jsou MISTŘI Krajské ligy mužů Středočeského kraje

Dnes 18.3.2023 se konal na Mělnickém zimním stadionu druhý zápas finálové série playoff mezi HC JUNIOR MĚLNÍK a HK KRALUPY NAD VLTAVOU. První třetina byla velmi vyrovnaná. První gól zápasu dal Ondřej Škutina za HC Mělník, ale Kralupy dlouho neotálely a už