HC Junior Mělník postupuje do semi-finále PLAYOFF výhrou nad HC Rakovník 3:4!!!

Hokejisté HC Junior Mělník dnes zvítězili ve 3. zápase proti HC Rakovník až v prodloužení 3:4. Ve středu 8.3.2023 je vyzve do série o postup do finále soupeř SK Černošice na jejich domácím ledu. V první třetině už po 23. vteřinách zápasu skóroval za Mělník Tomáš Havel za asistence Jana Verneka a Miloslava Cafourka (0:1). Druhý gól vstřelil Lukáš Hulcr z Rakovníka za asistence Petra Bendy a Tomáše Libovického (1:1). Třetí gól vstřelil za Mělník Jan Vernek za asistence Tomáše Havla a Marka Macka (1:2).    V druhé třetině za Rakovník vstřelil gól z trestného střílení Vojtěch Kovařík (2:2). Za Mělník poté vstřelil gól Jakub Šípek za asistence Davida Šubrta (2:3). Ve třetí třetině za Rakovník vstřelil gól Filip Ságner za asistence Tomáše Šímy  (3:3) Rozhodující gól padl až v prodloužení. Autorem rozhodujícího gólu byl Marek Macek za asistence Jana Verneka  (3:4) The post HC Junior Mělník postupuje do semi-finále PLAYOFF výhrou nad HC Rakovník 3:4!!! appeared first on Mělnicko.

Hokejisté HK Kralupy nad Vltavou postupují po výhře nad HK Lev Slaný (3:4) do semi-finále PLAYOFF!!!

Hokejisté HK Kralupy nad Vltavou dnes už podruhé po skoro 12 a půl letech dokázali porazit HK Lev Slaný. Podařilo se jim vyhrát v posledním třetím zápase až na samostatné nájezdy, které zakončil gólem Pavel Husarik HUSARIK. V semi-finále PLAYOFF se utkají

Zítra se rozhodne o postupu do semifinále PLAY-OFF Krajské ligy Středočeského kraje!!!

Hokejisté HC Junior Mělník po středeční prohře 6:3 na ledě HC Rakovník ukázali, že se nevzádavají bez boje a dnes vyhráli na domácím ledě 4:2. Zítra 5.3.2023 od 17:30 se bude konat rozhodující zápas o postup do semi-finále Play-off na ledě HC Rakovník. P

HK Kralupy nad Vltavou jsou MISTŘI Krajské ligy mužů Středočeského kraje

Dnes 18.3.2023 se konal na Mělnickém zimním stadionu druhý zápas finálové série playoff mezi HC JUNIOR MĚLNÍK a HK KRALUPY NAD VLTAVOU. První třetina byla velmi vyrovnaná. První gól zápasu dal Ondřej Škutina za HC Mělník, ale Kralupy dlouho neotálely a už

Melnik: Vinařství Villa Melnik, Roženský klášter a skalní pyramidy

Vinařské město Melnik je zajímavou architektonickou rezervací se stovkou tradičních domů prohlášených za kulturní památku. Nad městem se tyčí… melnické pyramidy, skalní věže dosahující výšky až sto metrů. Za nimi se otevírají úchvatné výhledy na téměř tří