Mezinárodní závod Skawina / POL

Zakončení závodní inline sezóny proběhlo o víkendu 25.-26.9.2021 ve Skawině, kde se konalo otevřené Mistrovství Polska. Závodilo se v obřím slalomu, kombinaci a ve slalomu. Na startu se sešla stovka závodníků, kromě domácích i Lotyši a Ukrajinci. A samozřejmě i naši závodníci, kteří zaznamenali řadu úspěchů. V sobotu se jely hned dva závody, dopoledne obří slalom následně pak kombinace. Náročný den byl zakončen vyhlášením vítězů, které proběhlo již za tmy. Ale to nikomu neubralo sil do nedělního slalomu. Počasí přálo, odjelo se vše za sucha, trať byla zajímavá ve všech kolech a pořadatelsky vše klapalo. Ve všech třech závodech vyhráli E. Soukupová a T. Procházka (oba LK Jirkov), E. Drápalová (Ski Soláň) obsadila 2x1. a 1x3. místo , A. Novotný 2x2. a 1x3.místo (Skiklub Písek), M. Nosková 2x3. místo, L. Modrová 2. místo, M. Velfl 2x2.místo (všichni Ski team MoNo), R. Řehoř (SC Krušnoborci) 3.x3. místo, V. Vrabcová 3.místo, J. Soukup 2x3. místo (oba LK Jirkov) Všem gratulujeme a těšíme se na sezónu 2022.

Závod | Kampf : Mezinárodní mistrovství republiky TART

Závod | Kampf : Mezinárodní mistrovství republiky TART - vložený závod (13.4.2019)INGO Balesten - 26. místoCABOO z Mrazíkova - 13. místoHEARTY Balesten - 8. místo

Valašský závod 10.9.2022

Další závod letošního roku na kterém startovala Qvara Mi-Ji & Terezka Kolářová se konal 10.9.2022. Valašský závod který pořáda KK Val.Meziříčí posuzoval J.Vychodil a I.Skalická, figurantem byl A.Hudeček.Qwara Mi-Ji skončila v katerorii IGP 1 na 3.míst

Závod 6h Le Most 9.6.2022

6h Le Most už je za rohem! 9.6. nás čeká další vytrvalostní závod na Mosteckém okruhu. Přidejte se k nám, ještě máme volná místa! BMW e92 pojede i s instruktorem, takže nevadí, pokud nemáte se závoděním žádnou zkušenost. Naopak pokud jste hotový závodní

Zpráva z mezinárodní konference Traditional Concepts: New Perspectives, New Challenges

V pátek 29. 3. 2019 se na půdě Právnické fakulty Univerzity Karlovy uskutečnila mezinárodní konference na téma „Tradiční pojmy: nové perspektivy, nové výzvy”, jež navazovala na inaugurační konferenci Regionální kapitoly Mezinárodní společnosti veřejného p

Máme za sebou první sprintové závody sezóny

Na první sprintové závody sezóny nás přivítal kanál v Roudnici nad Labem. Kromě nominací na každý letošní mezinárodní závod byl víkend ozvláštněný tím, že byl prodloužen až do pondělí. Využilo se totiž státního svátku a my jsme tak závodili tři dny po sob