Na Mistrovství ČR v krosu jsme v elitní kategorii kompletně obsadili stupně vítězů

MČR v krosu – Kocourek si doběhl pro svůj 5.titul, Kreisinger stříbrný a Bajza bronzový

Poslední březnovou sobotu se ve Střelských Hošticích, poblíž jihočeských Horažďovic, konal republikový šampionát v přespolním běhu (krosu) všech kategorií. Na u nás málo vídané trati obsadili naši běžci v hlavním závodu kompletně stupně vítězů.

Mistrovství ČR v krosu - Vojta Král čtvrtý, Tomáš Navrátil osmnáctý

Na mistrovství ČR v krosu, které se konalo v sobotu 25.11. v Dlouhoňovicích, dosáhl výborného výsledku náš Vojtěch Král . Vytrvaleckou 10 km trať zdolal v čase 33:55 min . a skončil těsně za stupni vítězů, na 4. místě.

MISTROVSTVÍ SVĚTA V KROSU - Milan Kocourek doběhl na 53. místě

V neděli 24. prosince se v polském Bydgosczi uskutečnilo Mistrovství světa v krosu . V kategorii mužů reprezentoval Českou republiku Milan Kocourek , v současnosti náš nejlepší běžec - loňský šestinásbný mistr ČR.

Na PMEZ v krosu jsme obsadili 7. místo, Pascal Mombo Sarwatt byl čtvrtý

V neděli 6.února se uskutečnil další, tentokráte již 47. ročník Poháru mistrů Evropských zemi v krosu. Naši běžci se na tento podnik nominovali již po osmé v řadě a v rámci Poháru mistrů jako takového, šlo o 17 účast (8-7-2). Naši běžci obsadili 7. místo,

Na MČR v běhu na 10000m obsadili naši běžci první 4. místa-titul obhájil Kocourek, stříbro získal Homoláč a bronz Kreisinger

Již potřetí za sebou se konalo  Mistrovství České republiky v běhu na 10000m odděleně od dráhového šampionátu. Po Bílině a Hradci Králové se letos mistrovství uskutečnilo v Domažlicích. Za náš klub se na start v kategorii mužů postavili celkem 4 elitní bě