Na startu nové etapy

Dárky by si měl člověk nadělovat nejen o Vánocích. A tak v čase, kdy vše rozkvétá a málokdo si na Vánoce vzpomene, spouštím po sedmi letech nový web plný změn.

Macík a Brabec hlásí zážitky z 1. etapy Dakaru

Dakar 2019 odstartoval. Do první etapy vedoucí z Limy do Cuska, vyrazili také závodníci týmu Big Shock Racing, pilot kamionu Liaz s číslem 504 Martin Macík a motocyklista Jan Brabec, který startoval ze 46. pozice. A užili si pravou dakarskou jízdu, s dlou

Martin Macík vyhrál Baja Aragon

Tým Big Shock! Racing slaví další úspěch, s přehledem zvítězil v kategorii kamionů závodu Baja Aragon. Pilot Martin Macík, navigátor František Tomášek a mechanik David Švanda, ve speciálu sestrojeném v týmových dílnách, vedli celkové pořadí od startu prvn

Na start se připravují i Martin Prokop a Ondřej Klimciw

Martin Prokop Benzina Orlen Team DAKAR 2021 i Klimciw Racing / Škodovkou na Dakar pokračují v přípravě na ostrý strart letošní pouštní rally. Covid testy byly v pořádku a jezdci se svými týmy si vyzvedli techniku. Následovaly přejímky a shakedown. A dnes

Macík po technických problémech uspořádal stíhací jízdu

V neděli se Dakar po dni volna pěkně zostra rozjel do 7. maratonské etapy. Posádce týmu Big Shock! Racing se podařilo uhájit 5. celkové místo poté, co v cíli etapy byla 10. nejrychlejší. A dění na trati dnes bylo napínavé od samého začátku. Už po zhruba 5

Tomáš Ouředníček a David Křípal úspěšně dokončili 8. etapu

Tomáš Ouředníček a David Křípal dorazili do cíle 8. etapy, která byla tou nejdelší letošního ročníku, na 36. místě. V celkové klasifikaci se posádka posunula na 40. příčku, a to i přes čtyřhodinovou penalizaci, kterou jí pořadatelé udělili za dokončení 7.