Na trůn fotbalového Poohří usedly po právu Vojkovice

Ve šlágru kola, které se odehrálo na půdě Vojkovic neuspěla v souobji týmů z Poohří Kyselka. Dvě branky vítěze si připsal na své konto Václav Vorel. O zbylé dvě trefy Vojkovic se podělili Václav Kučera a Martin Bidovský. Za hosty vstřelil čestný úspěch Libor Marek.

Vojkovice uvidí derby o trůn týmů z Poohří

Šlágrem jedenáctého kola je bezepsoru derby týmů z Poohří, ve kterém se představí Vojkovice, které budou hostit předposlední tým tabulky Kyselku. „Určitě chceme vyhrát, a uděláme proto vše," slibuje útočník vojkovic Václav Vorel, který nám připojil své fo

TJ Vojkovice x Chýše "B" 9:0 (5:0)

Jednoznačná záležitost, v podání domácího týmu z poohří, vedla k vítězství 9:0. O vítězi utkání bylo jasno již po první půli, kdy Vojkovice vedly 5:0. A to další šance skončily nevyužity nebo na brankové konstrukci. Konečné skóre tak mohlo být dvouciferné

Kyselka x TJ Vojkovice 0:1 ( 0:0 )

Souboj o krále Poohří mnoho fotbalové krásy nepřinesl a zápas se tak nesl v duchu mnoha nepřesností s minimem šancí na obou stranách. Když bylo jasné, že se Vojkovice střelecky neprosadí, tak to vzal na sebe domácí obránce, aby alespoň trochu potěšil poče

Vojkovice nedaly Stružné žádnou šanci

Od úvodních minut rychlonozí útočníci Vojkovic řádně provětrávali struženskou obranu. V 11. minutě se tým z Poohří ujal vedení, když po souhře s Vorlem chytře lobem á la Poborský překonal struženského gólmana Petr Kocifaj. Hráči ze Stružné se hodně pomalu

Vojkovice vypálily na memoriálu v Merklíně všem rybník, braly zlato!

Merklín – Kdo nepřišel, neuvěří. Ano, přesně tak. Výběr vojkovické TJ si připsal o víkendu na svůj účet turnajový pořádný reparát. Zlatý! Po fiasku na hroznětínském turnaji v rámci Rabbit Cupu, kde Vojkovičáci brali až šestou příčku, to bylo tentokrát o n