Nejlepší v Jokohamě byla Frintová, Švarc měl horečku

Japonská Jokohama hostila pátý závod seriálu mistrovství světa v triatlonu a na startu byli i tři čeští reprezentanti. Nejlépe si vedla Vendula Frintová, která vybojovala 12. místo. Druhá česká triatletka Petra Kuříková neměla svůj den a skončila osmačtyřicátá. Přemysl Švarc kvůli nachlazení zvažoval, zda vůbec nastoupí. Nakonec i s horečkou dokončil na 42. místě.

Kdepak na sushi.

O víkendu 11. a 12. května se v Jokohamě v Japonsku koná třetí závod Světové triatlonové série a na start se postaví i duo českých reprezentantů Vendula Frintová a Přemysl Švarc.

Frintová vylepšila nejlepší výsledek českého triatlonu na MS!

Česká reprezentantka Vendula Frintová přepsala historické tabulky českého triatlonu. V závodě seriálu mistrovství světa skončila v Aucklandu čtvrtá. Jde o vůbec nejlepší český výsledek. Dosavadním maximem bylo šesté místo, které zajela rovněž Frintová v k

Švarc v krásné Telči urval před Čelůstkou titul mistra republiky

V historickém centru Telče se bojovalo o tituly národních šampionů v olympijském triatlonu. V místech, která jsou na seznamu UNESCO, se mistry republiky stali Vendula Frintová a Přemysl Švarc. Zatímco Frintová zvítězila suverénním způsobem, mezi muži to b

Triatlonisté Frintová a Čelůstka bojují na MS

Po pauze se opět rozběhl kolotoč triatlonového mistrovství světa. Úvodní závod hostilo Abú Dhabí ve Spojených arabských emirátech. Na start se postavilo i kvarteto českých reprezentantů Vendula Frintová, Petra Kuříková, Jan Čelůstka a Přemysl Švarc. Nejlé

Frintová zazářila na Světovém poháru

Česká triatlonistka Vendula Frintová i v Turecku v závodě Světového poháru potvrdila, že letošní sezona ji zastihnula v dobré formě. Ve městě Alanya doběhla na druhá. V závodě mužů skončil nejlépe Přemysl Švarc na 13. místě.