Nervy drásající závod aut vyhrál RP Interier

Šestý díl OffROAD Maratonu se odehrál uplynulý víkend v drnovické pískovně. Motorkáře dovedl do cíle Daniel Galia z týmu RD racing, mezi čtyřkolkami zůstal opět neporažený Martin Miřejovský z Teamu Max 2. Auta zažila během šesti hodin dvojí závod – první třetinu na suchu a po hustém dešti nefalšované bahenní lázně. S obojím si nejlépe poradila bugina RP Interier týmu s Rostislavem Plným v čele. Výtečnou jízdu předvedl dakarský matador Jaroslav Valtr se svým žlutým jeepem, který dojel celkově druhý a zvítězil v královské kategorii nad dva litry. Obrovský pohár smůly si tentokrát vypily dva týmy: KUBI team Geneve ujel jen šest kol kvůli špatné převodovce a WINGS team s Broučkem skončil v 17. kole nastřeše po pádu z terasy.

Z prachu vyšli vítězně RP Interier a KB System

Dvacátý ročník nejtěžšího offroadového závodu aut ve střední Evropě o víkendu 17. a 18. června vyhrál RP Interier se speciálem do litru. Na pět a půl kilometrů dlouhé trati 24hodinovky v Dobřanech najel 162 kol, čili 891 km. Nejrychlejším vozem mimo bugin

Béčko doma

Béčko „urvalo“ dvě vítězství Dvě vydřené výhry a cenné body do tabulky přineslo další vystoupení béčka SCP na turnaji pořádaném Gladiátory z České Lípy na českodubské palubovce v neděli 23.10.2022. Zejména první zápas byl nervy drásající, neboť jsme soupe

VETTEL SI V MALAJSII DOJEL PRO VÍTĚZSTVÍ

Pilot Red Bullu Sebastian Vettel po nervy drásající bitvě s kolegou Markem Webberem získal své první vítězství v sezoně. Oba jezdci v průběhu závodu nasadili hned tři různé směsi Pirelli. Každý ovšem směsi hladkých pneumatik využíval v jinou dobu.

Nejdelší offroadový víkend byl plný skvělých výkonů

Pátý závod seriálu OffROAD Maraton se o uplynulém víkendu již tradičně odjel v Milovicích poblíž místního tankodromu. Posádky aut zde nastoupily do 10hodinovky, motorkáři a čtyřkolkáři absolvovali nejdelší závod sezony na čtyři hodiny. Fyzicky vyčerpávají

Mezinárodní šestidenní minikár ve fotografiích

Ve dnech od 01. 07. do 06. 07. 2018 zažil Andrlův Chlum závodní atmosféru. Kdo očekával burácení motorů, byl na omylu, protože zde probíhal 29. ročník Mezinárodního šestidenní minikár. Minikára nemá pohon, proto se závodí z kopce dolů. Jezdci přitom musí