Ospalý si zajistil účast ironmanském MS na Havaji.

Český triatlonista Filip Ospalý se v Curychu postavil na start svého druhého ironmana. Vloni na podzim skončil na Floridě v českém rekordu s časem pod osm hodin třetí, ve Švýcarsku z toho nyní bylo čtvrté místo. I s tím je ale mistr Evropy z roku 2001 spokojený, neboť si jím zajistil účast na ironmanském mistrovství světa na Havaji.

Elitní triatlet Ospalý odlétá na Kanárské ostrovy

Vynikající český triatlonista Filip Ospalý přesedlal z krátkého triatlonu na tratě polovičního Ironmana. V nejbližší době ho čeká přípravný kemp ve společnosti tréninkové skupiny Luboše Bílka, ve které je hvězda světového triatlonu Sebastian Kienle. I tam

Výsledek je zklamáním, dlouhý triatlon není pro mě

Triatlet Filip Ospalý bojoval na mistrovství světa v ironmanu na Havaji jako lev, ale v místech, kde má triatlon své kořeny, skončil na 31. místě. To vnímá jako velké zklamání. V jeho kariéře byl tento závod třetím ironmanem a podle všeho posledním. V roz

Petr Soukup si vybojoval slot na havajský šampionát

Triatlonista z Nové Paky Petr Soukup se na podzim rozhodl, že se pokusí o slot na letošní IRONMAN Hawaii. Možnost startu si zajistil po výborném výkonu ve všech disciplínách (3.8 km plavání – 180 km na kole – 42 km běhu) na ironmanském závodě na Kanárskýc

Ospalý získal skalp mistra světa Kienleho

Filip Ospalý se postavil na start závodu U.S. Pro Championships Ironman 70.3., který byl mistrovstvím USA v polovičním ironmanu. Český triatlet v nabité konkurenci skončil v St. George ve státě Utah na 16. místě.

Fenomén Ospalý exceloval na svém prvním Ironmanovi

Tak tomuhle se říká premiéra z říše snů. Ostřílený český triatlonista Filip Ospalý se poprvé v životě postavil na start Ironmana a na Floridě předvedl fantastický výkon, který mu přinesl třetí místo a díky času 7:58:41 i nový český rekord.