Pilot Valter Vlk překvapením dne italského šampionátu

Osmiletý druhák Valter Vlk z Neratovic se stal překvapením dne při své premiéře v italském motokárovém šampionátu, když na mokré trati vyhrál první finálovou jízdu po startu z 11. místa v kvalifikaci. Do druhého finále startoval z prvního místa, ale nepodařilo se mu odjet, propadl se až na chvost a musel opět dohánět celé startovní pole. V poslední zatáčce ho z prvního místa doslova sestřelil italský soupeř a český talent si tak domů odvezl jen stříbrný pohár. Nezměnila na tom nic ani následná Italova penalizace. Italská média však označila výkon Valtera Vlka za senzaci dne.

Zkouška talentů na Red Bull Ring.

Pro Patrika Schobera vlastně sezóna 2021 začíná až nyní. Po technických problémech a poruchách na Hungaroringu nebo Monze mohl konečně ukázat, co v něm je. Na okruhu Red Bull Ring však měl kromě dlouholetého rivala Benjamina Berty také čtyři soupeře z něm

Buggyra chce vrátit titul mistra Evropy zpět do Česka!

Tým Buggyra Racing v úterý na tradičním setkání s novináři odhalil plány pro blížící se sezonu evropského šampionátu tahačů. Pomoci vrátit Adama Lacka zpět na truckový trůn má nový speciál VK50. Za volant druhého vozu usedne opět britský pilot Oly Janes.

Most přeje odvážným a připraveným

Po měsíc a půl trvající pauze bude závodem v Mostě zahájena druhá polovina evropského šampionátu tahačů. Poprvé od sezóny 2010 a zlatých časů Davida Vršeckého, dorazí na domácí okruh v roli obhájce titulu český pilot Adam Lacko. Přestože od začátku šampio

VETTEL SE DVĚMA ZASTÁVKAMI VÍTĚZÍ

Pilot Red Bullu Sebastian Vettel vyhrál již ve čtvrtém závodě za sebou a opět tak navýšil své vedení v šampionátu. Německý závodník byl v boxech dvakrát a stal se prvním pilotem, který v Koreji zvítězil po startu z pole position. Vysloužil si tím i šanci

VETTEL DOMINOVAL VELKÉ CENĚ BELGIE

Pilot Red Bullu Sebastian Vettel získal ve Velké ceně Belgie již 31. vítězství v kariéře. Vyhrál se strategií dvou zastávek v boxech a v počtu vítězství se vyrovnal Nigelu Mansellovi. Šestadvacetiletý závodník také zajel nejrychlejší kolo závodu, a to na