Sezona Český pohárů je uzavřena.

Závod s názvem Koutyman uzavřel sezonu Českých pohárů, které pořádá Česká triatlonová asociace. Extrémně náročný duatlon ovládli v areálu Kouty v Koutech nad Desnou v okresu Šumperk Michaela Švubová a Petr Cmunt.

Frintová zazářila na Světovém poháru

Česká triatlonistka Vendula Frintová i v Turecku v závodě Světového poháru potvrdila, že letošní sezona ji zastihnula v dobré formě. Ve městě Alanya doběhla na druhá. V závodě mužů skončil nejlépe Přemysl Švarc na 13. místě.

Brno hostí Český pohár a Evropský pohár juniorů v triatlonu

V sobotu 24. května bude Brno patřit triatlonistům. Koná se tam tradiční závod EKOL SUPERPRESTIGE 2014, který je druhým dílem Českého poháru v olympijském triatlonu, je součástí Slovenského poháru a zároveň má i statut Evropského poháru juniorů. Nejzvučně

Evropský poháru žokejů ve fotografiích

Vítězem III. ročníku Evropského poháru žokejů v Conseq Parku Velká Chuchle, se stal francouzský jezdecThomas Huet se ziskem 26 bodů za dvě první, jedno třetí a jedno čtvrté. Druhý skončil obhájce loňského prvenství, kazachstánský rodák Bauyržan Murzabajev

Švarc na Evropském poháru v Istanbulu bojoval o bednu

Český triatlonový reprezentant Přemysl Švarc se představil na Evropském poháru v tureckém Istanbulu a vedl si na výbornou. Celý závod se držel v popředí a medailové umístění viselo ve vzduchu. Bohužel v posledních kilometrech běhu mu došly síly a nakonec

V Jablonci pokračoval Český pohár v aquatlonu

Tereza Zimovjanová z SK OMT Pardubice a Martin Debnar z Ekol Elite vyhráli v Jablonci nad Nisou sobotní závod s názvem Skupina ČEZ Český pohár v aquatlonu, který byl čtvrtým dílem Českého poháru.