Skvělá podívaná v Humpolci

Konečně jsme se dočkali a v Humpolci se místo dubnového termínu, rozezněl zvuk motorů o víkendu 15.-16.8.2020. Díky pandemii koronaviru, je pro letošní rok zrušen Evropský pohár a tak se v Humpolci objevil například i Václav Fejfar a byla to opravdu skvělá podívaná.

Humpolecká autokrosová podívaná otevřela ročník 2022

FIA CEZ v autokrosu a Mascom Cup otevřely sezónu rychlých buggy a cesťáků v Humpolci, tedy tam, kde se také konalo setkání mistrů.

Setkání mistrů 2021 v Humpolci ve fotografiích Tomáše Kasera

Humpolecké autokrosové závodiště opět ožilo v sobotu 16.10.2021 akcí Setkání Mistrů 2021. Počasí vyšlo na výbornou a divácká účast byla velká. Pro menší počet jezdců organizátoři zvolili místo dvou rozjížděk, rozjížďky tři a tak bylo po celý den na co kou

Tvrdý konec německé GP

Ve Velké ceně Německa na okruhu Sachsenring se náš závodník Jakub Kornfeil ukázal ve třídě Moto3 opět na čele závodu. Byla to skvělá podívaná na našeho jezdce bojujícího v první skupině.

Veřejný skicross na běžkách. Prověřte své limity.

Velká zábava pro závodníky a zároveň skvělá divácká podívaná. Závody v relativně nové lyžařské disciplíně skicrossu na běžkách si v posledních letech nacházejí cestu i do České republiky a obzvláště s koncem sezony si na nich může svou obratnost vyzkoušet

Podívaná zdarma

Milí hosté, pro všechny návštěvníky našeho hotelu a restaurace jsme nedávno opět zprovoznili dalekohled, který můžete najít na přední terase. Pohled na Jeseníky, město Krnov a jeho široké okolí, udělá radost nejen Vašim dětem, ale nepochybně i Vám. Detail