South Racing i přes překážky jede dál

Na Dakaru každý den představuje závod sám o sobě. Bez ohledu na to, jak blízko je cíl, může se kdykoliv na cestě objevit nějaká překážka. Jako například kámen skrytý v písku, který 12. závodní den potrápil Tomáše s Davidem. Přesto, Tomáš Ouředníček a David Křípal dojeli do cíle 12. etapy Rallye Dakar mezi městy Chilecito a San Juan na 32. místě a v celkové klasifikaci si opět trochu polepšili a aktuálně jim náleží 33. příčka.

Buggyra odkryla karty a vytáhla trumfová esa

Zatímco ještě na konci minulého týdne řešil motoristický svět, zdali se tým Tatra Buggyra Racing a Buggyra Zero Mileage Racing vůbec zúčastní Rally Dakar 2021, dnes je jasno. Buggyra nebude v Saúdské Arábii chybět, ba co víc, jede opravdu velké bomby!

PHOENIX RACING ZVÍTĚZIL V BOJI O VÍTĚZSTVÍ HANKOOK 12H SPA

PREMIÉRA BUGGYRY VE VYTRVALOSTNÍCH ZÁVODECH SKONČILA PŘEDČASNĚ Tým Phoenix Racing zvítězil v závodě Hankook 12H SPA-FRANCORCHAMPS 2022 po senzačním souboji s CP Racing a WTM Racing. Při rozdílné palivové strategii si Audi R8 LMS GT3 EVO II týmu Phoenix R

Zatím nejúspěšnější den Tomáše Ouředníčka

Čtvrtá etapa přinesla zatím nejlepší výsledek posádky Ouředníček - Křípal ve 40. ročníku Rallye Dakar. Tým South Racing Central Europe zajel 28. nejrychlejší čas v 330 kilometrů dlouhé rychlostní zkoušce, která bude úvodní částí maratónské etapy, a vybojo

Ouředníček vybojoval v Maroku zlato!

Velkým úspěchem skončil sedmidenní závod Morocco Desert Challenge pro posádku týmu South Racing CE ve složení Tomáš Ouředníček – David Křípal. Jediná česká posádka ve startovním poli závodníků z 22 zemí světa dokázala zvítězit v absolutním pořadí automobi

„Nikdy to nevzdám" aneb 40. ročník Rallye Dakar je tady!

Ve čtvrtek 23. listopadu 2017 se vydal na svou další dakarskou pouť český tým South Racing CE, který patří pod křídla globálního týmu stejného jména. Tomáš Ouředníček se tak zúčastní svého pátého Dakaru v silném voze s podporou polotovárního týmu Ford.