Štefan Rosina a Milovan Vesnič kralovali v sobotu Velké Ceně

Středoevropský šampionát FIA CEZ , který je součástí víkendové VC Slovenska na okruhu Slovakiaring, má za sebou sobotní závody. Zatím sprinty D4 nejsilnějších vozů a také dvoulitrů. Na slovenském okruhu se i letos sjela slušná konkurence. Oba závody proběhly víceméně poklidně a bez dramatických situací, bez přerušování závodu a podobně.

FIA zone Central Europe na okruzích v roce s šestnáctkou

Kubas, Skalický, Jirásek, či Levíček, ano, tato jména patří vítězům mezinárodního mistrovství v závodech automobilů na okruzích v endurance za loňský rok. V zónovém mistrovství sprintů FIA střední Evropy už to pro Čechy tak slavné nebylo, neboť vyhrál Ves

FIA zóna pokračovala tropickým víkendem v Mostě

Ačkoliv se jistě davy lidí tísnily na koupalištích, na autodromu v Mostě se konal další víkend FIA Zone Central Europe, Sports Car Challenge, či Remus pokal formulových monopostů. Opět nechyběl velmi početný TWC a Eset V4 Cup.Víkend začal sobotním závodem

HAMILTON ZVÍTĚZIL V DOMÁCÍ VELKÉ CENĚ

Pilot Mercedesu Lewis Hamilton získal ve Velké ceně Velké Británie své 27. vítězství v kariéře, když v napínavém duelu s týmovým kolegou Nicem Rosbergem, ve kterém strategie hrála klíčovou roli, zvolili taktiku dvou zastávek v boxech.

Vojtěch Král vybojoval na Mistrovství ČR v krosu bronzovou medaili !

Vojtěch Král dal v sobotu vzpomenout na léta nedávná, kdy naši kluboví běžci kralovali mezi českými krosaři a z mistrovských šampionátů vozili pravidělně min. 2-3 medaile....

Švadlenková s Václavíkem kralovali v Praze

Praha v sobotu hostila třetí závod Českého poháru v aquatlonu. Na start se postavilo 220 závodníků a k vidění byly parádní sportovní výkony. Šampiony české metropole se nakonec za přijatelného počasí stali Pavlína Švadlenková a Filip Václavík.