Štěpánský badminton

Stává se tradicí, že badmintonisté místního sokola pořádají 26. 12. v sokolovně turnaj smíšených čtyřher v badmintonu. Letos se sešlo 30 hráčů, kteří byli rozlosováni do 15 dvojic. Herní systém byl stanoven tak, aby si všichni zahráli stejný počet zápasů. Vítězové tří skupin se utkali o medaile.

Štěpánský běh úterý 26.12.2023

Srdečně Vás zveme na tradiční Štěpánský běh, jehož 42. ročník proběhne v úterý 26.12.2023 před Městským stadionem v Prachaticích. Program: 08:30 prezentace 10:00 start dětí a mládeže 11:00 start hlavního a vloženého hobby závodu The post Štěpánský běh

Badminton tak trochu netradičně

Pravděpodobně bude každý z vás vědět, co je to badminton, a jak vypadají badmintonové rakety Sport Oáza a košíčky. Není to žádná převratná technická novinka a již za socialismu se tento sport stal jedním z těch „lidových“. Byl zábavným společníkem na chal

Bajza vyhrál Štěpánský běh v Kyjově, Frei pod Černou věží v Klatovech

Jakub Bajza opět zúročil výbornou formu posledních dnů, když tentokráte nenašel přemožitele na 48.ročníku slavného Štěpánského běhu v Kyjově. Na staré trati u vodojemu deklasoval zbytek startovního pole a zvítězil v nejlepším času za posledních pět let. M

Židlochovický badminton „v Evropě"

Veronika Srncová má za sebou úspěšný mezinárodní turnaj. 15. - 17. října startovala v kategorii do 13 let na jednom z největších juniorských turnajů Evropy v slovinské Mirně. Společně s  Dominikou Budzelovou ze Sokola Klimkovice se umístily na 3. místě kd