Svaťa Božák odlétá zítra na největší závod svého života

Milí Tylovjané, držte Svaťovi Božákovi pěsti! Zítra odlétá na svůj největší závod do Ameriky. Více informací  zde: http://svatabozak.cz/archives/1231

Svaťa Božák opět na startu!

POSTORNA - Dnes ve 20.18 hodin v Postorné Svaťa Božák startuje 1229 km dlouhý ultramaraton kolem Slovinska. Přejeme hodně zdaru! Foto: www.svatabozak.cz

Svaťa Božák zazářil v dalším ultramaratonu

Na květnový závod okolo Slovinska se Svaťa Božák vydal již po šesté. Trať dlouhou 1250,6 km ujel za dva dny, čtyři hodiny a dvanáct minut. Skončil na nádherném sedmém místě. Dojmy z ultramaratonu popisuje na svém  webu . Náš borec z Tylovic se před pár dn

Svaťa Božák z Tylovic šestý v ultramaratonovém závodě Kolem Rakouska

RAKOUSKO - Neuvěřitelný třetí ultramaraton v jediné sezóně má za sebou cyklista Svaťa Božák z Tylovic. V srpnovém závodě Kolem Rakouska (Race around Austria) dojel šestý, což je fantastické umístění. BLAHOPŘEJEME! Pro Svaťu to byl zatím nejdelší a také ne

Svaťa Božák žádá své příznivce o finanční podporu

K netradiční výzvě se rozhodl náš tylovický ultramaratonec Svaťa Božák.Prostřednictvím internetu žádá své příznivce, aby mu pomohli zasponzorovat účast na srpnovém nonstop závodu Race Around Austria. Ultramaraton kolem Rakouska měří 2 200 km a dosahuje př

Skvělý výkon Svati Božáka v ultramaratonu Okolo Slovinska

POSTOJNÁ – Přímo ze slovinské Postojné se nám ozval Svaťa Božák, náš skvělý ultramaratonec z Tylovic. V sobotu 12. května v 21.05 hodin dorazil jako osmý do cíle cyklistického závodu Okolo Slovinska, který začínal i končil právě v Postojné. Trať dlouhou 1